Była żona Prince’a pierwszy raz o śmierci ich dziecka. Zmagało się z ciężką chorobą

Śmierć dziecka Prince'a

Śmierć dziecka Prince'a

Syn Prince’a zmarł tydzień po porodzie

Od śmierci Prince’a Rogersa Nelsona, czyli Prince’a, za miesiąc minie rok. Kiedy artysta zmarł nie tylko fani byli w szoku, ale również cały świat pogrążył się w żałobie, płacząc za tak wybitnym i utalentowanym artystą. Z okazji pierwszej rocznicy tego smutnego wydarzenia, żona genialnego muzyka – Mayte Garcia, udzieliła magazynowi People emocjonalnego wywiadu, w którym ujawnia szokującą prawdę o synu Amirze, który żył tylko sześć dni. Amir urodził się 16 października 1996 roku z Zespołem Pfeiffera, czyli w skrócie – występującym bardzo rzadko zespołem wad wrodzonych. Są trzy rodzaje tej choroby, malutki Amir chorował na typ drugi, który wiązał się między innymi z powikłaniami neurologicznymi i zmarł niecały tydzień po urodzeniu. Artysta strasznie to przeżył i nigdy nie opuścił go ból po starcie synka:

Wydaje mi się, że nigdy się z tym nie pogodził. Nie wiem, jak ktokolwiek mógłby się pogodzić z czymś takim, Ja nie nie – mówi Mayte

Kiedy para odkryła, że Mayte jest w ciąży, byli przeszczęśliwi i planowali całe życie dla swojej rodziny, jednak któregoś dnia Mayte zaczęła krwawić. Kiedy para wezwała lekarza, ten nakazał badania genetyczne, ale uprzedził, że mogą one wywołać poronienie.

Mój mąż nie zgodził się na takie rozwiązanie mimo, że lekarz mu tłumaczył, że czasami jest tak, że organizm próbuje pozbyć się płodu z konkretnego powodu i warto by było sprawdzić jaka jest sytuacja

Podczas kolejnych wizyt lekarze uprzedzali młodych rodziców o możliwości powikłań i chorób, ale oboje byli zbyt szczęśliwi i podekscytowani. Kiedy lekarz wspomniał coś o ryzyku karłowatości, oboje spojrzeli na siebie i kiwnęli w zgodzie głowami, że im to nie przeszkadza.

Kiedy urodził się malutki Amir, Prince wziął chłopczyka na ręce i zmienił mu się wyraz twarzy:

Syndrom Pfeiffera typu drugiego to choroba która powoduje duże nieprawidłowości szkieletowe, oczy znajdują się poza oczodołami, rączki i nogi wskutek zmian w układzie kostnym przypominają bardziej dziwaczne łapy, kształt czaszki jest zupełnie inny. Nie spodziewaliśmy się czegoś takiego. Mojemu mężowi stężały rysy twarzy, stał i nic nie mówił.

Sześć dni później Amir zmarł. To wielka tragedia, której nie byliśmy świadomi. Musiała bardzo wpłynąć na Prince’a zarówno jako na człowieka, jak i na artystę.

Zobacz: Szokujące szczegóły śmierci Prince’a! Ktoś podmienił leki, które przyjmował. W opakowaniach znajdowały się środki kilkadziesiąt razy mocniejsze niż wskazywały napisy na fiolkach!

Prince na okładce People

Prince na okładce People

Prince zmarł na AIDS?

Prince stracił dziecko


Prince na okładce People

Prince na okładce People

Prince zmarł na AIDS?

Prince zmarł na AIDS?

Nie żyje Prince

Nie żyje Prince

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×