NewsyJustyna Gradek wydała fortunę na operacje plastyczne! Na starych zdjęciach jest nie do poznania

Justyna Gradek wydała fortunę na operacje plastyczne! Na starych zdjęciach jest nie do poznania

Justyna Gradek na nowych zdjęciach
Justyna Gradek na nowych zdjęciach
Źródło zdjęć: © Instagram
22.04.2024 18:45, aktualizacja: 22.04.2024 21:27

Justyna Gradek jest doskonale znana ze swojego umiłowania operacji plastycznych. Pierwszą z nich zrobiła już w 19. roku życia. Wiadomo, jaką kwotę zdołała wydać na specjalistyczne zabiegi. Ta suma może porazić.

Wszystkie osoby, które aktywnie śledzą media społecznościowe, z pewnością świetnie znają Justynę Gradek. Modelka, influencerka i była partnerka Philippa Pleina niezłomnie kontynuuje swoją internetową karierę, pokazując przy tym uroki luksusowego życia.

Niejednokrotnie znalazła się w ogniu krytyki jako zwolenniczka operacji plastycznych. Chociaż w ostatnich latach postanowiła z nimi przystopować, zdążyła wydać na nie ogromne pieniądze.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Justyna Gradek: "Byłam brzydkim dzieckiem"

Jak wyjaśniła w rozmowie z Pomponikiem, powodami wprowadzania tylu zmian w swoim wyglądzie były drzemiące w niej głęboko kompleksy. Nabyła je jeszcze w dzieciństwie. Gradek wspomina, że w swoich oczach nie czuła się wystarczająco ładna.

Byłam brzydkim dzieckiem. Miałam trądzik, duże usta. One są, jak mówiłam, tylko lekko powiększone, ta górna warga wyciągnięta, żeby była taka "baby doll". Byłam wyśmiewana, wyzywana od żaby, ropuchy. Mówili na mnie "deska". "Z przodu deska, z tyłu deska". To utknęło w mojej głowie, że byłam płaska, wyglądałam jak żaba. I próbowałam za wszelką cenę zmienić swój wygląd - powiedziała.

Ile Justyna Gradek wydała na operacje plastyczne?

Do pierwszej operacji namówiła ją jej mama, wówczas influencerka miała 19 lat. Już wtedy poszło na to niemało pieniędzy.

Zrobiłam sobie BBL, czyli transplantację tłuszczu do pośladków. Zrobiłam sobie biust, no i poprawiłam nos. Usta delikatnie. Policzki nie. To naprawdę spory wydatek - wyjaśniła.

Ile dokładnie wydała na wszystkie swoje zabiegi? Jak dowiedział się Pomponik, kwota opiewa na niebagatelne 64 tys. zł. Operacje wcale nie sprawiły jednak, że poczuła się lepiej. Musiała sięgnąć po specjalistyczną pomoc, aby w końcu docenić własną wartość.

Jak wyglądała kiedyś, przed operacjami? Sprawdźcie poniżej!

Justyna Gradek tak kiedyś wyglądała (Instagram)
Justyna Gradek tak kiedyś wyglądała (Instagram)© Instagram
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także