NewsyMeghan upokorzyła Harry'ego przed kamerami? Powracają plotki o kryzysie. "Ciskał pioruny"

Meghan upokorzyła Harry'ego przed kamerami? Powracają plotki o kryzysie. "Ciskał pioruny"

Meghan Markle i książę Harry się pokłócili?
Meghan Markle i książę Harry się pokłócili?
Źródło zdjęć: © Instagram
23.04.2024 09:17, aktualizacja: 23.04.2024 09:29

Meghan Markle i książę Harry pokłócili się? Oj, iskrzyło między nimi. Księciu raczej nie podobało się zachowanie żony. Czyżby miały powrócić plotki o kryzysie w małżeństwie royalsów?

Książę Harry i Meghan Markle pobrali się w 2018 roku. Od tamtej pory ramię w ramię walczą ze światem i rodziną królewską. I choć mówi się od czasu do czasu o kryzysach w ich związku, a nawet rozwodzie, oni wciąż są razem. Jednak nawet im zdarzają się gorsze momenty. Chyba właśnie świadkami jednej z ich kłótni był cały świat. Czy to było tylko małe nieporozumienie, czy początek końca ich związku?

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Meghan Markle i książę Harry biorą się do pracy

To nie jest łatwy czas dla pary książęcej. Musieli znów ostro wziąć się do pracy, by zasłużyć na sowite czeki, które wystawia im Netflix. Księżna zaczęła zdjęcia do programu lifestyle'owego, książę zaś wsiadł na konia i rozegrał mecz polo. Nie chodziło tylko o miłość do tego sportu, ale także o nowy program o tej dyscyplinie, który zamówił streamingowy gigant. Wygląda na to, że Sussexowie zakasali rękawy i wzięli się do pracy, nie chcąc, by skończyło się to jak współpraca ze Spotify.

Zdjęcia do programu księcia Harry'ego kręcono na słonecznej Florydzie. Meghan Markle chciała zaprezentować się jak najlepiej, dlatego wybrała białą sukienkę i eleganckie, beżowe szpilki. Książę był skupiony na grze, jednak ostatecznie coś go rozproszyło, a ten niezręczny moment uchwyciły kamery.

Kłótnia księcia Harry'ego i Meghan Markle na planie?

Świadkowie wydarzenia stwierdzili, że na twarzy Harry'ego widać było irytację, gdy jego żona entuzjastycznie uściskała jednego z graczy polo. Sądząc po zdjęciach z wydarzenia, wygląda na to, że Harry instruował ekipę, aby nakręciła to jeszcze raz, tak aby również i on mógł znaleźć się na nagraniu.

Harry’emu nie podobał się fakt, że został pominięty – stwierdziło źródło "New Idea". – Nie wiem, czego się spodziewał, w końcu ożenił się z aktorką!

Meghan i Harry odeszli na bok razem, a kobieta żywo dyskutowała z mężem.

Harry ciskał pioruny – twierdzi świadek. – Meghan zdecydowanie miała kłopoty!

Być może Harry czuje ogromną presję, związaną z produkcją jego programu. Nie ma tak dużego doświadczenia przed kamerą, jak Meghan, w dodatku polo to sport dla dość wąskiej grupy osób, zwykle kojarzony z elitami i bogaczami. Meghan, która ma gotować i urządzać przyjęcia ma zdecydowanie łatwiejsze zadanie przed sobą. Stąd zdecydowano, że ma też pojawiać się w niektórych scenach formatu męża, by go wspomóc. Chyba nie do końca wyszło tak, jak oczekiwano...

Niepokojom Harry'ego, związanym z jego produkcją, nie pomoże Meghan wyskakująca na ekranie. To może wyjaśniać oczywiste napięcie między nimi na Florydzie - stwierdziło inne źródło "New Idea".
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także