NewsyKolejne szokujące doniesienia w sprawie śmierci Prince'a. Muzyk zmarł na AIDS?!

Kolejne szokujące doniesienia w sprawie śmierci Prince'a. Muzyk zmarł na AIDS?!

Testament Prince'a
Testament Prince'a
Karolina Stęclik

29.04.2016 09:16

Informacja o śmierci Prince'a wstrząsnęła całym światem. Za prawdopodobne przyczyny jego zgonu podaje się przedawkowanie leków przeciwbólowych. Te wersję potwierdził sam dier muzyka, który wyznał, że artysta dodawał sobie pewności siebie środkami odużającymi:

Potrzebował leku, ponieważ był bardzo nerwowy. Denerwował się nawet wtedy, kiedy przebywał w towarzystwie pięciu ludzi. Bał się publicznych wystąpień. Bał się rozmawiać z ludźmi i nie lubił wychodzić na scenę. Miał największy strach przed sceną, jaki w życiu widziałem – powiedział kilka dni temu.

Od pogrzebu Prince'a minął już tydzień. Ciało muzyka skremowano podczas prywatnej, rodzinnej uroczystości, ale wciąż jednak nie znamy odpowiedzi na kluczowe pytania: jaka była przyczyna śmierci artysty?

W posiadłości muzyka nie znaleziono dowodów jednoznacznie wskazujących przyczynę śmierci. Amerykański tabloid, The National Enquirer ujawnił jednak, że u legendarnego muzyka pół roku temu wykryto AIDS, którym miał się zarazić w latach 90!

Prince miał niedobory żelaza, był osłabiony i zdezorientowany. Miał pożółkłą skórę, a opuszki jego palców były zabarwione na brązowo - twierdzi informator

To jednak nie wszystko. CNN pisał o znalezieniu w domu Prince’a leków opioidowych. Inne amerykańskie media donosiły o niezrealizowanych receptach wystawionych na nazwisko muzyka. To z powodu ich przedawkowania miał umrzeć Prince.

Czy naprawdę tak było? Jak myślicie, co stoi za śmiercią Prince'a?

Prince zmarł na AIDS?
Prince zmarł na AIDS?
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także