NewsyPodobny do mamy? Księżna Kate opublikowała urodzinowe zdjęcie księcia Louisa

Podobny do mamy? Księżna Kate opublikowała urodzinowe zdjęcie księcia Louisa

Księżna Kate opublikowała urodzinowe zdjęcie księcia Louisa
Księżna Kate opublikowała urodzinowe zdjęcie księcia Louisa
Źródło zdjęć: © Getty Images,, fot. Instagram
23.04.2024 13:52, aktualizacja: 23.04.2024 15:29

Dziś szóste urodziny obchodzi książę Louis, najmłodszy syn księżnej Kate i księcia Williama. Zachodziła obawa, że w tym roku księżna nie opublikuje jego urodzinowej fotografii, jednak wreszcie się doczekaliśmy. Do kogo podobny jest maluch?

Księżna Kate urodziła troje dzieci. Dziś urodziny obchodzi najmłodsza pociecha pary książęcej, książę Louis. Na tradycyjne zdjęcie malucha czekał niecierpliwie cały świat.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Księżna Kate obawiała się opublikować zdjęcie syna?

Po ostatnim skandalu, który wywołało rodzinne zdjęcie Kate i jej dzieci, istniała obawa, że urodzinowe zdjęcie księcia Louisa, wykonane przez jego mamę, może nie zostać opublikowane.

Księżna Kate zawsze wrzucała do sieci urodzinowe zdjęcia swoich dzieci, a portrety były wykonane przez nią samą. To jest wyjątkowo uroczy zwyczaj, który doceniają fani rodziny królewskiej na całym świecie.

Zmanipulowane zdjęcie, którego widoczność ograniczył nawet Instagram, wywołało niemałe poruszenie. Istniała obawa, że księżna Kate zdecyduje się na publikację oficjalnego portretu syna, który wykona profesjonalny fotograf.

Portret księcia Louisa wykonała księżna Kate

Tuż po godzinie 13:00 na profilu pary książęcej pojawiło się jednak zdjęcie księcia Louisa. Jako autorkę fotografii oznaczono księżną Kate.

W ciągu pierwszych kilku minut od publikacji post zebrał prawie 100 tysięcy serduszek i zostawiono pod nim kilka tysięcy komentarzy, głównie z życzeniami dla chłopca, który świętuje już szóste urodziny. Sporo osób zwróciło także uwagę na podobieństwo księcia do jego mamy, księżnej Kate.

Księżna Kate zapobiegła dramatowi podczas urodzin księcia Louisa

W jednym z wywiadów księżna Kate przyznała, że podczas przyjęcia z okazji pierwszych urodzin księcia Louisa mogło dojść do dramatu. Wystarczyło spuścić chłopca na chwilę z oka, a on wspiął się na sam szczyt zjeżdżalni dla dzieci. Na szczęście Kate zauważyła to, zanim maluch zrobił sobie coś złego i dziś jest to już wyłącznie zabawne wspomnienie. Jesteśmy ciekawi, czy książę Harry i Meghan Markle złożą Louisowi życzenia, tak jak to robili kiedyś.

Urodzinowe zdjęcie księcia Louisa opublikowane przez księżną Kate
Urodzinowe zdjęcie księcia Louisa opublikowane przez księżną Kate© Instagram
Księżna Kate z księciem Louisem
Księżna Kate z księciem Louisem © Getty Images | 2018 Max Mumby/Indigo
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także