NewsyKsiężna Kate już nie popełnia starych błędów? Zdjęcie Louisa przykuło uwagę mediów

Księżna Kate już nie popełnia starych błędów? Zdjęcie Louisa przykuło uwagę mediów

Księżna Kate wrzuciła zdjęcia księcia Louisa (fot. Getty Images)
Księżna Kate wrzuciła zdjęcia księcia Louisa (fot. Getty Images)
Źródło zdjęć: © Getty Images
23.04.2024 17:48

Księżna Kate już zaprzestała amatorskiej edycji swoich zdjęć? Zagraniczne media wzięły pod lupę opublikowaną przez nią fotkę Louisa. Wygląda na to, że nie chce ryzykować kolejnej krytyki ze strony poddanych.

Zanim księżna Kate ogłosiła chorobę nowotworową, w mediach na całym świecie głośno było na temat opublikowanego przez nią na Dzień Matki zdjęcia z dziećmi. Zarzucano jej zbyt intensywną edycję fotografii, do czego po jakimś czasie w końcu się przyznała. Wszystko wskazuje na to, że już nie zamierza powtarzać raz popełnionego błędu.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Księżna Kate wrzuciła fotkę swojego najmłodszego dziecka

Na profilu instagramowym Kate i Williama pojawiła się fotka księcia Louisa. Najmłodsze dziecko książęcej pary obchodzi właśnie swoje 6. urodziny, co jego mama uwieczniła swoim zaufanym aparatem. Efektem nie omieszkała podzielić się z obserwatorami.

Szczęśliwych 6. urodzin dla księcia Louisa! Dziękujemy za wszystkie serdeczne życzenia - czytamy pod postem.

Zachwyceni internauci zostawili pod zdjęciem mnóstwo pozytywnych komentarzy. Tym razem próżno szukać jakiejkolwiek krytyki. Wszystko dlatego, że najwyraźniej Kate zrezygnowała z poprzednich metod edycji.

Zdjęcie autorstwa Kate nie było edytowane

Jak podaje Mirror, pewne elementy wrzuconego przez Kate zdjęcia jasno wskazują na to, że postanowiła powstrzymać się z przerabianiem go. Detal w postaci źdźbła trawy leżącego na kocu, które nie zostało usunięte, jest jednym z argumentów. Podobnie włosy Louisa, które gdzieniegdzie wystają i nie są perfekcyjnie gładkie.

Co ciekawe, także różowe policzki księcia mogą zdradzać, że opublikowano oryginał. Nie widać na nich ani śladu retuszu, co dodaje zdjęciu naturalności.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także