NewsyPsychofani Kate zagrali na nosie Meghan Markle. Tajemnicza wiadomość na zhakowanej stronie

Psychofani Kate zagrali na nosie Meghan Markle. Tajemnicza wiadomość na zhakowanej stronie

Fani Kate dopiekli Meghan Markle (fot. Getty Images)
Fani Kate dopiekli Meghan Markle (fot. Getty Images)
Źródło zdjęć: © Getty Images
20.04.2024 18:14

Meghan Markle musiała się nieźle zdziwić, gdy zwolennicy księżnej Kate zrobili jej psikusa. Strona internetowa jej nowego biznesu została zhakowana. Psychofani rodziny królewskiej najwyraźniej nie zamierzają łagodzić środków.

Rozwiązanie konfliktu Meghan Markleksiężnej Kate to wyjątkowo odległa wizja. Nie zapowiada się, żeby w najbliższym czasie miały się pogodzić. Napięcie pomiędzy nimi będzie rosnąć przez rozmaite nieprzyjemności, które wychodzą na jaw w kontekście ich trudnej relacji. Zwłaszcza, że fani obu stron podsycają ten spór.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Psychofani Kate zhakowali stronę Meghan

Do jednego z incydentów doszło niedawno. Meghan Markle uruchomiła swoją nową markę American Riviera Orchard, która promować będzie naturalne, ekologiczne produkty. Brytyjska domena firmy została jednak wykupiona, a następnie zupełnie zaaranżowana na nowo. To nie spodoba się żonie Harry'ego.

Na stronie głównej odwiedzający zobaczyć mogą baner "Przebaczenie. Pozwolenie. Wpłać pieniądze na Trussel Trust". Link prowadzi do strony z donacjami.

To jednak nie wszystko. Goście strony raczeni są poniższą, tajemniczą wiadomością:

Nie Meghan. Mamy nadzieję, że Meghan się nie obrazi. Nasze myśli są z Kate.

Kto stoi za zhakowaniem strony Markle?

Nie wiadomo, kto dokładnie jest odpowiedzialny za tego psikusa. Trussel Trust potwierdziło, że nie ma żadnego powiązania ze stroną. Anonimowy sprawca zdążył już jednak podziękować za wpłacone przez internautów pieniądze.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także