NewsyMeghan Markle jak Karol III? Jej nowy biznes może nie spodobać się rodzinie królewskiej

Meghan Markle jak Karol III? Jej nowy biznes może nie spodobać się rodzinie królewskiej

Meghan Markle wzięła pomysł od Karola III? (fot. Getty Images)
Meghan Markle wzięła pomysł od Karola III? (fot. Getty Images)
Źródło zdjęć: © Getty Images
17.04.2024 17:45

Meghan Markle odważnie ruszyła z nowym biznesem. Niewiele osób wie jednak, że główny profil jej działalności może nawiązywać do tradycji Karola III. Rodzina królewska będzie krzywo patrzeć?

Konflikt pomiędzy Meghan Markle o rodziną królewską nie łagodnieje nawet w obliczu choroby nowotworowej księżnej Kate i króla Karola III. Wszystko wskazuje na to, że żona Harry'ego nie ma najmniejszego zamiaru zakończyć ciągnącej się waśni. Ma na głowie projekty, wśród których znalazł się także nowy biznes.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Meghan Markle wystartowała z nowym biznesem

Okazuje się, że Markle ma ambicje na podbicie rynku spożywczego. Jej firma American Riviera Orchard promuje właśnie pierwszy produkt w swojej ofercie. Dżem truskawkowy jest wytwarzany z lokalnych, naturalnych składników. Ukochana Harry'ego chce w ten sposób celebrować tradycyjnie metody wytwarzania żywności.

Cena dżemu nie jest na ten moment znana, już teraz zalicza jednak gościnne występy na mediach społecznościowych znajomych Meghan. To istotny element kampanii marketingowej raczkującego biznesu.

Markle za mocno inspirowała się Karolem III?

Co ciekawe, dżem truskawkowy może zostać odebrany jako śmiałe nawiązanie do tradycji rodzinnej króla Karola. To właśnie założona przez niego firma Waitrose Duchy Organic przyczyniła się do wzmożonej promocji, a co za tym idzie większej popularności tego produktu na Wyspach. W ten sposób wykorzystywał dane mu pod opiekę połacie terenu w księstwie Kornwalii.

Czy Meghan Markle trochę za mocno "zainspirowała się" ofertą firmy króla? Prawdziwe intencje nie są znane, ale rodzinie królewskiej raczej nie przypadnie do gustu ten pomysł.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także