Harry wziął udział w wideokonferencji. Internauci zwrócili uwagę na jeden szczegół

Harry wziął udział w wideokonferencji. Internauci zwrócili uwagę na jeden szczegół

Jeden szczegół odwrócił uwagę od księcia Harry'ego
Jeden szczegół odwrócił uwagę od księcia Harry'ego
Źródło zdjęć: © KAPIF
19.04.2024 10:57, aktualizacja: 19.04.2024 15:49

Książę Harry wziął udział w corocznej konferencji utworzonej przez siebie organizacji Travalyst. Połączył się ze swojego domu w Montecito pokazując wnętrze jednego ze swoich pokoi. W tle można było dostrzec coś wyjątkowego.

Książę Harry od kiedy wyprowadził się z rodziną do USA bardzo często bierze udział w przeróżnych konferencjach czy wydarzeniach coachingowych. Ostatnio uczestniczył w wideokonferencji na corocznym spotkaniu ogólnym firmy zajmującej się ekoturystyką Travalyst, której jest założycielem. Wystąpienie pokazuje, jak rodzinną osobą jest Harry.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Książę Harry wziął udział w konferencji. Zaskoczył opinię publiczną

Choć Harry w ostatnim czasie często przemawia na przeróżnych wydarzeniach, to mało kto spodziewał się jego obecności na spotkaniu firmy Travalyst. Mianowicie w ubiegłym roku pojawiło się sporo plotek na temat tego, że zrzekł się swojej roli w Travalyst po tym, jak firma ogłosiła, że wchodzi w "niesłychanie ekscytujący" okres, bez wspomnienia o rodzinie królewskiej. Mimo tego, książę Sussex dalej czynnie uczestniczy w działaniach organizacji, promując zrównoważone działania w kwestii turystyki i podróżowania.

Nagranie zdradziło księcia Harry'ego. Wystrój zwrócił uwagę fanów

Podczas przemowy księcia Harry'ego, na drugim planie można było zauważyć półki zapełnione zdjęciami jego rodziny. W oczy rzuca się grafika, na której widnieje Meghan w czterech różnych kreacjach z oficjalnych wystąpień. Autorką prac jest Jennifer Vallez, która specjalizuje się w szkicach rodziny królewskiej. To jednak nie wszystko, bowiem użytkownicy platformy "X" zaznaczają, że na biurku Harry'ego znajduje się również zdjęcie księcia Archiego, a także wspólna fotografia Harry'ego i Meghan z zaręczyn, co tylko pokazuje, jak bardzo rodzinną osobą jest ksiażę Sussex.

Książę Harry ma w domu wiele rodzinnych zdjęć
Książę Harry ma w domu wiele rodzinnych zdjęć© Instagram
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także