Nagła decyzja Meghan i Harry'ego. Chodzi o dzieci

Nagła decyzja Meghan i Harry'ego. Chodzi o dzieci

Meghan i Harry podjęli decyzję w sprawie dzieci
Meghan i Harry podjęli decyzję w sprawie dzieci
Źródło zdjęć: © Getty Images
11.04.2024 13:03, aktualizacja: 12.04.2024 08:03

Niebawem książę Harry wraz z rodziną ma pojawić się w Wielkiej Brytanii. Według prasy wizyta ma dotyczyć przede wszystkim zobowiązań księcia Sussexu, ale to także świetna okazja, aby zbliżyć się do rodziny królewskiej i zakopać topór wojenny. Czy nastąpi przełom w relacjach pomiędzy royalsami? Wszystko na to wskazuje.

Ostatnie lata mocno oddaliły od siebie księcia Harry'ego i Williama. Wydawało się, że są nierozerwalni, jednak kilka spięć z przeszłości i pojawienie się w życiu młodszego z braci Meghan Markle mocno skomplikowały ich relację. Tym samym, po opuszczeniu przez księcia Sussexu rodziny królewskiej i serii wywiadów oraz książce "Ten drugi", bracia ze sobą nie rozmawiają. Wydawało się, że choroba nowotworowa ich ojca, króla Karola III czy księżnej Kate nieco zbliży ich do siebie, jednak do tej pory tak się nie stało. Teraz jest jednak szansa na spotkanie i wyjaśnienie sobie pewnych kwestii.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Wizyta Harry'ego i Meghan w Wielkiej Brytanii przesądzona? Mają pojawić się na dłużej

Jak donosi 7News, już niebawem może dojść do wizyty Harry'ego i Meghan w Wielkiej Brytanii. Co ciekawe, mieli zdecydować się na zabranie ze sobą dzieci. Na 8. maja zaplanowano uroczystość w Katedrze Świętego Pawła z okazji jubileuszu dziesięciolecia Invictus Game, którego pomysłodawcą i założycielem jest właśnie książę Harry. Są to międzynarodowe zawody, w których biorą udział weterani wojenni, ranni podczas misji. Mogą oni wziąć udział w takich dyscyplinach, jak chociażby koszykówka na wózkach czy siatkówka na siedząco. Ponadto kilka dni później Harry ma pojawić się na British Book Awards, gdzie jego książka została nominowana w dwóch kategoriach.

Książę Harry pogodzi się z rodziną? Liczy na spotkanie z bratem i ojcem

Wizyta w Wielkiej Brytanii całej rodziny księcia Harry'ego, razem z Meghan oraz Archim i Lilibet to świetna okazja, aby udać się na dwór brytyjski. W końcu dzieci Sussexów mają bardzo słaby kontakt z resztą rodziny, więc podczas majowych odwiedzin mają oni poznać zarówno swoje najbliższe kuzynostwo, czyli dzieci Williama i Kate, a także spędzić czas z dziadkiem, królem Karolem III. Z pewnością pozwoliłoby to również zbliżyć się na nowo zwaśnionym braciom, którzy mają sobie wiele do wyjaśnienia.

Książę Harry i Meghan mają pojawić się w Wielkiej Brytanii na dłużej
Książę Harry i Meghan mają pojawić się w Wielkiej Brytanii na dłużej© ONS
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także