NewsyKról Karol wyraził obawę o księżną Kate. Zaskakujące, jaki ma do niej stosunek

Król Karol wyraził obawę o księżną Kate. Zaskakujące, jaki ma do niej stosunek

Król Karol martwi się o księżną Kate (fot. Getty Images)
Król Karol martwi się o księżną Kate (fot. Getty Images)
Źródło zdjęć: © Getty Images
05.04.2024 18:46

Król Karol wydał oświadczenie, w którym nawiązał do słów księżnej Kate o jej nowotworze. Eksperci przeanalizowali jego wypowiedź i odnaleźli kilka ciekawych tropów. Synowa jest dla niego jak córka, której zawsze pragnął?

Oczy wszystkich miłośników rodziny królewskiej skierowane są ku pałacowi. Po oświadczeniach króla Karola i księżnej Kate ze wszystkich stron spływają życzenia szybkiego powrotu do zdrowia. Monarcha wydał oświadczenie, w którym nawiązał do sytuacji żony Williama. Powiedział, że w ostatnich tygodniach miał bliski kontakt ze swoją "ukochaną synową".

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Król Karol martwi się o księżną Kate

Każda królewska wypowiedź jest analizowana przez grono ekspertów, którzy sporo uwagi przykładają do słów Karola III. Nie inaczej było w przypadku ostatniego oświadczenia króla. Jak powiedziała Jennie Bond w rozmowie z "OK!", wyczuwa w ogólnym tonie wiadomości sporą obawę, a przy tym troskę o przyszłość Kate. Nie ukrywała też, że głęboko ją to poruszyło.

Nie ma wątpliwości, że rak ugruntował i tak już silny związek. To bardzo wzruszające, gdy pomyślę o Karolu dreptającym korytarzem, żeby zobaczyć się z Kate w trakcie pobytu w szpitalu. Wydaje się też, że król był bardzo przejęty po lunchu sam na sam w zamku Windsor oraz w czasie, gdy nagrywał przemówienie na temat Kate - powiedziała.

Kate jest dla Karola wymarzoną córką?

Wypowiedź monarchy może mieć również drugie, mniej oczywiste dno. Jak wspomniała Bond, Karol i księżna Diana wyrażali swoje nadzieje na córkę. Ostatecznie jednak William i Harry nie doczekali się nigdy siostry.

Ekspertka podkreśliła, że Kate może być dla króla jak córka, której nigdy nie miał. Wielokrotnie wyrażał się na jej temat w superlatywie, co zdaje się potwierdzać tę hipotezę. Choroba nowotworowa, przez którą oboje przechodzą, mogła ich tylko zbliżyć.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także