NewsyKarol III i jego "ukochana synowa". Kate została faworytką króla?

Karol III i jego "ukochana synowa". Kate została faworytką króla?

Karol III, księżna Kate
Karol III, księżna Kate
Źródło zdjęć: © Getty Images

04.04.2024 19:02

Karol III i księżna Kate poddają się leczeniu niedawno wykrytych nowotworów. Jak się okazuje, są dla siebie wsparciem w tym trudnym czasie. Księżna Kate to obecnie najbliższy królowi członek rodziny?

Księżna Kate po kilku tygodniach nieobecności przekazała, że ma raka. Tę samą chorobę leczy także Karol III, jej teść. Obydwoje muszą zmierzyć się z trudami walki z nowotworem. Na szczęście Kate i Karol wspierają się nawzajem i mogą na siebie liczyć.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Karol III i księżna Kate razem walczą z rakiem

Chociaż księżna Kate i Karol III zawsze mieli dobrą relację, źródła wyznały magazynowi "Hello!", że więź między nimi jeszcze się wzmocniła, gdy obydwoje zachorowali na to samo. Ta para zwraca się do siebie o pocieszenie, podczas gdy każde z nich mierzy się na swój sposób się z diagnozą i leczeniem raka.

Król nie tylko odwiedził Kate, gdy w styczniu obydwoje znaleźli się w tym samym szpitalu, ale pozostawał z nią w stałym kontakcie. Dzień przed tym, jak przekazała informacje o swoim stanie zdrowia, zjadła z królem prywatny lunch w zamku Windsor.

Karol III martwi się o księżną Kate

Robert Hardman, autor książki "Charles III: New King, New Court", powiedział w wywiadzie dla "Hello!", że księżna Kate zajmuje myśli swojego teścia, który bardzo się o nią troszczy.

Jest bardzo jasne, że bardzo się o nią martwi. Myślę, że chce się upewnić, że będzie mógł dla niej zrobić co w jego mocy, ponieważ w przypadku bardzo sprawnej i zdrowej młodej matki jest to inny rząd wielkości, niż gdy musi sobie z tym radzić ktoś po 70. roku życia.

Według autora książki na temat nowego brytyjskiego monarchy obydwoje wspierają się nawzajem w tej trudnej walce o zdrowie, ale to Karol ma nadzieję być oparciem dla żony swojego starszego syna.

Jestem pewien, że był dla niej źródłem pocieszenia w taki sam sposób, w jaki ona prawdopodobnie była dla niego źródłem pocieszenia. (...) Zawsze darzył swoją synową ogromnym szacunkiem. Uważa, że jest po prostu cudowna.
Księżna Kate została powierniczką Karola III?
Księżna Kate została powierniczką Karola III?© Instagram.com
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także