NewsyMeghan zrujnuje szanse na pojednanie Harry'ego i Williama? "Złamałaby serce księżnej Dianie"

Meghan zrujnuje szanse na pojednanie Harry'ego i Williama? "Złamałaby serce księżnej Dianie"

Meghan Markle i książę Harry
Meghan Markle i książę Harry
Źródło zdjęć: © via Getty Images
09.04.2024 08:15

Książę Harry i Meghan Markle nie są w stanie się porozumieć? Jest pomiędzy nimi kość niezgody związana z konfliktem w rodzinie królewskiej. Czy żona księcia do końca zrujnuje jego szanse na pojednanie z bratem i ojcem?

Książę Harry i Meghan Markle niedługo będą obchodzić szóstą rocznicę ślubu. Wyglądają na szczęśliwą parę, okazuje się jednak, że nawet między nimi dochodzi do konfliktów. O co się kłócą?

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Książę Harry i Meghan Markle pogodzą się z resztą rodziny?

Richard Fitzwilliams, znany biograf rodziny królewskiej, w rozmowie z "The Sun" wyznał, że jego zdaniem obecna relacja księcia Harry'ego i jego brata "złamałaby serce księżnej Dianie", która bardzo kochała swoich synów. Mężczyzna stwierdził, że jeszcze kilka lat temu taki rozłam byłby nie do pomyślenia.

Biograf widzi jednak szansę na to, by bracia pogodzili się i zażegnali konflikt. Wymagać to będzie dużo pracy. Kluczowe wg niego jest stanowisko Meghan Markle, z którą bardzo liczy się jej mąż. Tak naprawdę to od niej będzie zależało, co zrobi Harry i jak potoczą się dalsze losy rodziny królewskiej.

Ksiażę Harry i Meghan Markle są w konflikcie?

8 maja książę Harry ma pojawić się w Wielkiej Brytanii, w związku z 10 rocznicą obchodów Invictus Games, które są wielkim sukcesem Sussexa. Mówiono o tym, że planował się tam pojawić z całą rodziną - Meghan, która towarzyszy mu podczas zawodów, a także dziećmi. Meghan Markle może jednak nie zgadzać się ze stanowiskiem swojego męża w tej sprawie. Być może już nigdy nie będzie chciała nawet zajrzeć do Anglii.

Nie sądzę, że w pełni rozumiała hierarchię w rodzinie królewskiej. Jest monarcha, książę Walii, a potem wszyscy na dole. Chciała być gwiazdą, a kiedy to nie wyszło, po prostu spakowała się i wyjechała do Ameryki - stwierdził Charles Rae, który pisał o rodzinie królewskiej dla "The Sun" w wywiadzie dla portalu Marca.com.

Obrażona na ojczyznę męża Meghan to ogromny problem dla Harry'ego, który chciałby pojednać się z rodziną, zwłaszcza w obliczu chorób, które spadły ostatnio na jego krewnych. Sussex chce jednak być lojalny wobec żony.

Harry będzie musiał stawić czoła znaczącym wyzwaniom. Będzie musiał unikać mówienia tego, co mogłoby zostać zinterpretowane w taki sposób, że nie wspiera swojej żony - wyznał Tom Quinn, ekspert do spraw rodziny królewskiej.

Jak para królewska pogodzi tę kwestię?

książę Harry i Meghan Markle
książę Harry i Meghan Markle © Getty Images | Karwai Tang
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także