NewsyKoniec z uroczą tradycją? Wszystko przez burzę, jaką rozpętała księżna Kate

Koniec z uroczą tradycją? Wszystko przez burzę, jaką rozpętała księżna Kate

księżna Kate
księżna Kate
Źródło zdjęć: © Getty Images,
23.04.2024 13:19, aktualizacja: 23.04.2024 13:29

Księżna Kate została przyłapana na manipulowaniu zdjęciem rodzinnym. Nawet Instagram uznał jej fotografię za niewiarygodną. Czy to oznacza, że, obawiając się skandalu, księżna chciała skończyć z wyjątkową tradycją rodzinną?

Księżna Kate jest wspaniałą mamą. Dba o to, by dzieciństwo jej trojga dzieci było maksymalnie normalne i beztroskie. W dniu urodzin najmłodszej z pociech pary książęcej Brytyjczycy czekali na tradycyjne zdjęcie księcia Louisa, które wykona jego mama. Zachodziła jednak obawa, że mogą się nie doczekać.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Księżna Kate wrzuciła do sieci zmanipulowane zdjęcie

Opublikowane na początku marca 2024 roku zdjęcie, przedstawiające księżną Kate wraz z trojgiem jej dzieci, wywołało niezłe zamieszanie. Był to pierwszy sygnał od Kate po kilku tygodniach nieobecności w sieci, więc fani rodziny królewskiej uważnie przyjrzeli się fotografii.

Okazało się, że na zdjęciu można gołym okiem wyłapać zmiany, które zostały wprowadzone w programie do edytowania. Na nowo zaczęły się mnożyć teorie spiskowe na temat księżnej, jej samopoczucia i powodów, dla których Pałac pozwolił na wrzucenie do sieci tak amatorskiej przeróbki. Sama księżna opublikowała przeprosiny.

Jak wielu fotografów-amatorów, od czasu do czasu eksperymentuję z edycją. Chciałam przeprosić za zamieszanie, jakie wywołało wczorajsze zdjęcie rodzinne. Mam nadzieję, że wszyscy świętujący mieli bardzo szczęśliwy Dzień Matki - oznajmiła.

Księżna Kate bała się publikacji zdjęcia Louisa własnego autorstwa?

Zamieszanie, jakie wywołała poprzednia fotografia autorstwa księżnej Kate, mogło spowodować zerwanie księżnej Walii z wyjątkowo uroczą tradycją. Publikowała ona bowiem urodzinowe portrety swoich dzieci. Każde zdjęcie wykonała sama. Brytyjczycy bardzo lubili ten zwyczaj księżnej Kate.

Na szczęście Kate rozwiała wątpliwości i ucieszyła wiernych fanów. W mediach społecznościowych pojawiło się nowe zdjęcie jubilata, księcia Louisa.

Urodzinowe zdjęcie księcia Louisa opublikowane przez księżną Kate
Urodzinowe zdjęcie księcia Louisa opublikowane przez księżną Kate© Instagram
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także