NewsyPartnerka Marcina Hakiela dostała pytanie o Kasię Cichopek. Powiało chłodem

Partnerka Marcina Hakiela dostała pytanie o Kasię Cichopek. Powiało chłodem

Partnerka Marcina Hakiela dostała pytanie o Kasię Cichopek
Partnerka Marcina Hakiela dostała pytanie o Kasię Cichopek
Źródło zdjęć: © AKPA
22.04.2024 19:22, aktualizacja: 22.04.2024 22:04

Partnerka Marcina Hakiela krótko odpowiedziała na pytania dotyczące Kasi Cichopek. Czy jest zazdrosna o byłą małżonkę swojego partnera? Dominika w dość chłodny sposób ucięła spekulacje ze strony internautów.

Marcin Hakiel i Kasia Cichopek poznali się w jednej z pierwszych edycji programu "Taniec z gwiazdami", który był wówczas emitowany przez stację TVN. Szybko między nimi zaiskrzyło. W końcu zdecydowali się sformalizować związek. Małżonkowie doczekali się dwojga dzieci: młodszej córki Heleny i starszego syna Adama.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Marcin Hakiel i Kasia Cichopek wzięli rozwód

Gdy w 2022 roku Cichopek i Hakiel ogłosili wieść o swoim rozstaniu, przez wiele miesięcy nie schodzili z czołówek kolorowych czasopism. Kilka miesięcy później sąd udzielił im rozwodu. Tancerz, w międzyczasie, publicznie wypowiadał się na temat zakończonego wcześniej związku, ujawniając kulisy tej sytuacji.

W programie Oli Kwaśniewskiej Hakiel wyraźnie zasugerował, że jego żona znalazła inną miłość: "Chyba najtrudniejszy moment, który w tej całej sytuacji był taki, to moja była partnerka od jakiegoś czasu prosiła już o wolność, więcej wolności, przestrzeni. Ja jej to dałem, no a pewnego dnia się okazało, że ta wolność ma imię".

Marcin Hakiel stworzył nowy związek z Dominiką

Były mąż gwiazdy "M jak miłość" długo nie pozostał singlem. W lutym bieżącego roku zdradził w jednym z wywiadów, że jest już zaręczony z Dominiką Serowską – piękną influencerką, która wspierała go podczas występów w "Tańcu z gwiazdami". Poza tym Dominika coraz częściej pojawia się na celebryckich ściankach, a dość sporadycznie zdarza się jej udzielać wywiadów mediom plotkarskim.

Partnerka Marcina Hakiela o Kasi Cichopek

22 kwietnia Dominika zorganizowała sesję Q&A, czyli pytań i odpowiedzi. Anonimowy użytkownik Instagrama zapytał: "Czy masz dobry kontakt z byłą żoną twojego partnera?" Narzeczona Marcina odpisała: "Nie mam żadnego". Jak się okazuje, również przy następnym pytaniu nie zamierzała niczego ukrywać. Ktoś inny napisał: "Bywasz zazdrosna o ex-partnerkę swojego ukochanego?" "A jest o co? To stare dzieje" – chłodno skwitowała Dominika, dając do zrozumienia, że teraz to do niej należy serce Hakiela.

Partnerka Marcina Hakiela o Kasi Cichopek
Partnerka Marcina Hakiela o Kasi Cichopek© InstaStories
Partnerka Marcina Hakiela o Kasi Cichopek
Partnerka Marcina Hakiela o Kasi Cichopek© InstaStories
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także