NewsyNowe fakty w sprawie śmierci Prince'a. Jego ochroniarz przerwał milczenie

Nowe fakty w sprawie śmierci Prince'a. Jego ochroniarz przerwał milczenie

Testament Prince'a
Testament Prince'a
Natalia Brzostowska

18.05.2016 21:08

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Prince został znaleziony martwy 12 kwietnia w swojej willi w Paisley Park. Z raportu policyjnego wiemy, że na ciele Prince'a nie znaleziono żadnych śladów i nic nie wskazuje również na popełnienie samobójstwa.  Wyników badań toksykologicznych jak na razie nie ujawniono. Nie podano również oficjalnej przyczyny śmierci. 

Chris Romeo Gaither pracował dla Prince'a od 2012 roku. Ochroniarz nie wierzy w doniesienia, że jego pracodawca mógł być uzależniony. Chce, aby raport ze śledztwa w sprawie jego śmierci raz na zawsze uciął spekulacje.

Pakowałem codziennie jego torby. Miesiącami towarzyszyłem mu w trasach koncertowych. Więc jeżeli ktokolwiek był uzależniony, to nie dałoby się tego ukryć. Musiałbym o tym wiedzieć. Czasami miał problemy, szedł do lekarza i on mu coś przepisywał. Ale jeśli chodzi o nadużywanie, to nie byłby on. Jeśli chodzi o zdrowie, on żył najzdrowiej (...) Naturalnie miał więcej energii niż ktokolwiek inny

- powiedział osobisty ochroniarz Prince w rozmowie z CNN, dodając:

To było naprawdę piękne pracować dla kogoś tak znanego jak Prince. Doceniamy pamięć o nim i wszystko co zrobił dla tego świata i dla przyszłych generacji

Gaither zdradził, że o śmierci Prince'a poinformowano go telefonicznie tuż zanim wiadomość trafiła do mediów. Mężczyzna nie może się pogodzić ze spekulacjami o uzależnieniu muzyka. Skąd te przypuszczenia? To wszystko dlatego, że kilka dni przed śmiercią Prince prawdopodobnie był ratowany z przedawkowania. Jak informuje CNN, w jego mieszkaniu znaleziono również przeciwbólowe leki opioidowe.

Pogrzeb Prince'a
Pogrzeb Prince'a
Zmarł Prince
Zmarł Prince
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także