Szukaj
Szukaj
Dziś czwartek, 26.04.2018

Były kochanek George’a Michaela ujawnia szokujące fakty z życia wokalisty! „Był uzależniony od seksu i narkotyków”!

George Michael


George Michael był uzależniony od sexu i narkotyków

W drugi dzień świąt Bożego Narodzenia świat obiegła smutna informacja o śmierci George’a Michaela. Chociaż bliscy przyjaciele, a nawet byli partnerzy opłakują muzyka, są i tacy, którzy przy okazji tej wielkiej tragedii z chęcią opowiadają intymne szczegóły z życia piosenkarza. Na trochę pikanterii pozwolił sobie były kochanek artysty – Sham Ibrahim. Ten sam, który w 2015 roku twierdził, że Brad Pitt jest biseksualny.

Zobacz: Jak wyglądał ostatni dzień życia George’a Michaela? Partner artysty podzielił się traumatycznymi przeżyciami

Na łamach RadarOnline Sham zdradził, że życie George’a krążyło wokół mocnych używek i orgii z mężczyznami:

George był uzależniony od sexu oraz narkotyków – mówi w radaronline.com

Mężczyzna opowiedział, że po raz pierwszy spotkali się w 2002 roku na planie jednego z filmów. Okazało się, że obaj są bardzo otwarci na nowe doświadczenia. Seksualny partner George’a Michaela opowiadał również, że chodzili razem na imprezy, na których każdy miał zażywać kokainę. Dodał, że wszyscy bliscy i współpracownicy gwiazdora wiedzieli, że jego przyjmowanie narkotyków wymknęło się spod kontroli. Ibrahim twierdzi, że dostawał reprymendy od bliskich. Twierdzili oni, że „pewnego dnia umrze z przedawkowania”.

George miał wszędzie szukać kontaktów seksualnych. Według relacji Shama piosenkarz próbował kilka razy „być czysty”, lądował na odwyku. Uzależnienie miało być jednak silniejsze. Nie szukał pomocy, ponieważ twierdził, że się wstydzi. Bał się o swoją karierę, wizerunek i reputację, szczególnie, że przez lata sam apelował do publiczności o walkę z mocnymi używkami.

Nawet po tym jak wyszedł z odwyku, wciąż zaprzeczał, że miał problemy z narkotykami – powiedział Ibrahim, były kochanek wokalisty.

Czy bliscy George’a Michaela powinni dzielić się aż takimi szczegółami? Otoczenie artysty zaprzecza jakoby Sham Ibrahim mówił prawdę twierdząć, że jego celem jest osiągnąć międzynarodową popularność, o której zawsze marzył.

Zobacz także: Tak wygląda willa w której zmarł George Michael! Tylko raz wpuścił do niej kamery [GALERIA]
Zobacz: Znamy podział majątku George’a Michaela! Do kogo trafi ogromna fortuna? Jedną ze spadkobierczyń jest córka bardzo znanej wokalistki
Zobacz: Ostatnie zdjęcia George’a Michaela. Tak źle nie wyglądał nigdy
Sham Ibrahim (po lewej) o George'u Michaelu

Sham Ibrahim (po lewej) o George’u Michaelu

George Michael nie żyje

George Michael był uzależniony od seksu i narkotyków?

Najlepsza piosenka George’a Michaela to…Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×