Szukaj

Nie żyje członek rodziny królewskiej. Dramatyczne informacje obiegły media

Żałoba w rodzinie królewskiej

Żałoba w rodzinie królewskiej

Królowa Elżbieta II straciła kolejnego bliskiego przyjaciela. Niestety na królewskim dworze w ostatnim czasie nie brakuje bardzo smutnych doniesień. Co się wydarzyło?

Ten rok w rodzinie królewskiej nie należy do przyjemnych. W styczniu świat obiegła informacja o tym, że Harry i Meghan rezygnują ze swoich funkcji w monarchii. Małżonkowie chcieli się usamodzielnić i odpocząć od blasku fleszy. Mieli dość życia pod ostrzałem paparazzi. Wyprowadzili się aż do Stanów Zjednoczonych.

Decyzja Sussexów przyniosła zupełnie odwrotny skutek od zamierzonego. Stali się jeszcze bardziej łakomym kąskiem dla tabloidów. Prasa cały czas donosi o kolejnych rewelacjach z ich życia. Uparcie od niemal pół roku informowano, że księżna spodziewa się drugiego dziecka. Kilka dni temu media obiegła bardzo smutna informacja. Meghan wyznała na łamach New York Timesa, że straciła ciążę.

Po zmianie pieluszki poczułam ostry skurcz. Upadłam na podłogę z nim w ramionach, nucąc kołysankę, aby uspokoić nas oboje, radosna melodia ostro kontrastowała z moim poczuciem, że coś jest nie tak. Wiedziałam, że tuląc moje pierworodne dziecko, tracę drugie – napisała Markle w artykule dla gazety.

Niestety nie jest to koniec złych wieści z królewskiego dworu. Końcówka roku upływa rodzinie królewskiej w równie trudnych warunkach, jak jego początek.

Królowa Elżbieta II straciła najlepszego przyjaciela

W środę poinformowano o śmierci przyjaciółki Elżbiety II, lady Celii Vestey. Była to matka chrzestna Harry’ego i jego bliska przyjaciółka. Zmarła w wieku 71 lat. To niejedyne trudne rozstanie, jakiemu czoła musiał stawić ród Windsorów na czele z monarchinią.

Elżbieta II w piątek, 4 grudnia, pożegnała wysłużonego psa rasy corgi o imieniu Vulcan. Z wielkiej hodowli, którą posiadała królowa, pozostała już tylko jedna suczka Candy, która również już ma swoje lata.

Królowa Elżbieta II z psami

Królowa Elżbieta II z psami

Królowa Elżbieta II pierwszego pieska tej rasy otrzymała w 1933 roku. Była wtedy małą dziewczynką. Pupile towarzyszyły jej przez całe życie, a na królewskim dworze miały szczególne przywileje. Trudno jest wyobrazić sobie brytyjski dwór bez obecności tych uroczych zwierzaków.

To kolejny czworonóg, który opuścił rodzinę królewską w ostatnim czasie. Pod koniec listopada księżna Kate i książę William poinformowali świat o śmierci ich pupila – 9-letniego psa Lupo rasy cocker spaniel.


Królowa Elżbieta II opłakuje śmierć pupila

Królowa Elżbieta II opłakuje śmierć pupila

Królowa Elżbieta II dziękuje wolontariuszom

Królowa Elżbieta II dziękuje wolontariuszom

królowa Elżbieta II i księżna Kate podczas wspólnego wyjścia

królowa Elżbieta II i księżna Kate podczas wspólnego wyjścia

Dodaj komentarz

 • Gość pisze:

  Czemu służą tak beznadziejnie komentarze. Królowa Elżbieta raczej do korony nie wyrywała. Przyjęła obowiązek, jak widać nie łatwy .

 • Gość pisze:

  Elzbieto zdejmij koronę bo krol jest jeden Jexus Chrystus, przywdziej wór pokutny, opusc palace, modl sie do Boga i pokutuj, zostalo niewiele czasu!

  • Gość pisze:

   Jakoś namiestnicy Jezusa Chrystusa opływający w luksusy, z wielkimi bandziuchami, nie świadczącymi bynajmniej o poście,w najdroższych możliwych pojazdach ci nie przeszkadzają?

  • Gość pisze:

   A w główkę się nie uderzyłeś?

 • Gość pisze:

  Elżbieta oszczędza na butach, ma chyba tą jedną parę

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×