Żałoba w rodzinie królewskiej. Kate i William z żalem poinformowali o śmierci domownika. Miał tylko 9 lat

Książę William, księżna Kate

Książę William, księżna Kate

Rodzina królewska w żałobie. Księżna Kate i książę William poinformowali o śmierci domownika. Miał zaledwie 9 lat. Poruszający wpis.

Księżna Kate i książę William poznali się na Uniwersytecie St. Andrews. Następca tronu od razu zauroczył się w przyszłej żonie, która była jedną z modelek na charytatywnym pokazie. Kilka tygodni później zaczęli się oficjalnie spotykać.

W 2006 roku para na krótko się rozstała. Wszystko przez to, że William nie mógł spędzić sylwestra z ukochaną i jej rodziną. Książę witał nowy rok z członkami rodziny królewskiej. Na szczęście chwilowe rozstanie nie miało większego wpływu na ich związek i już w listopadzie 2010 roku zaręczyli się, a rok później wzięli bajkowy ślub, którym do dziś żyją Brytyjczycy.

Cambridge’owie na przestrzeni lat zbudowali prawdziwe imperium. Anglicy wręcz oszaleli na ich punkcie. Również dzieci Kate i Williama cieszą się ogromną sympatią wśród poddanych. Sporą popularność zyskali także pozostali domownicy, w tym ich czworonożny pupil.

Nie żyje jeden z członków rodziny Kate i Williama

W niedzielę Kate i William na swoim Instagramie przekazali smutną wiadomość o śmierci jednego ze swoich pupili. Książęta Cambridge pożegnali przyjaciela – psa Lupo, który był angielskim cocker spanielem pochodzącym z hodowli rodziców Kate Middleton.

To był bardzo smutny weekend. Zmarł nasz drogi pies Lupo. Był serce naszej rodziny przez 9 lat. Bardzo za nim tęsknimy – napisali Kate i William.

Lupo urodził się w 2011 roku tuż przed Bożym Narodzeniem. Kate dostała go, gdy miał zaledwie kilka tygodni. Był jej najlepszym przyjacielem w trudnych chwilach, kiedy spędzała samotne wieczory. W tamtym czasie William dużo podróżował. Przez dwa miesiące mieszkał na Falklandach na Malediwach.

Kiedy książę William przebywał na Falklandach, poszedł na obiad z naszymi dobrymi przyjaciółmi z Sił Powietrznych i mówił, jak trudne było to dla Kate, ponieważ wyjeżdżał na sześć tygodni – zdradziła Natalie Bressani, która była gościem na bożonarodzeniowym przyjęciu w pałacu Kensington w 2019 roku.

Pies był bardzo ważny dla Kate, dlatego też dużo czasu poświęciła na wybór odpowiedniego imienia dla niego. Lupo pochodzi z łaciny i oznacza wilka. Księżna zdecydowała się na to imię, chcąc nawiązać do historii swoich przodków. Jej prababka, Olive Christiana Middleton, wywodziła się z domu Lupton. W herbie rodziny znajdowały się właśnie wilki.

Lupo był swego rodzaju zwierzęcym celebrytą. Kate i William pozowali z nim w sesji dla magazynu Vogue.

O tym, jak ważny dla rodziny królewskiej był pies wiedzą tylko najbliżsi. Podobno szczeniak pomagał przyszłym rodzicom wybrać imię dla pierwszego dziecka. Lokalne media donosiły, że Kate i William nie mogąc zdecydować się, jak nazwą syna, rozrzucili kartki z różnymi imionami, a Lupo miał za zadanie zatrzymać się przy jednej z nich. Ostatecznie szczególnie upodobał sobie tę z napisem George.

W marcu 2014 roku Lupo pojawił się na rodzinnym portrecie obok Kate, Williama i George’a.

Psa pożegnał również brat Kate. James Middleton opublikował zdjęcia Lupo i wspomniał, że był jego ogromnym przyjacielem, a także bratem jego psów – Zulu, Inki i Luny.

Nic nie jest w stanie przygotować człowieka na utratę psa. Tym, którzy nigdy nie mieli czworonoga może być trudno zrozumieć stratę. Jednak ci, którzy kochali psa, znają prawdę: pies to nie tylko zwierzę domowe; jest członkiem rodziny, najlepszym przyjacielem, lojalnym towarzyszem, nauczycielem i terapeutą – napisał James.

Łączymy się w bólu z Kate i Williamem.


Lupo, Kate Middleton, książę William

Lupo, Kate Middleton, książę William

Lupo, Kate Middleton, książę William

Lupo, Kate Middleton, książę William

Lupo, Kate Middleton, książę William, książę George

Lupo, Kate Middleton, książę William, książę George

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×