Szukaj

Wróżka rozłożyła karty i dostrzegła fascynujące rzeczy. Chodzi o Kingę Dudę

Kinga Duda

Kinga Duda

Kinga Duda została społecznym doradcą prezydenta. Czy nowa funkcja sprawi, że zrezygnuje z kariery prawniczej, a pewnego dnia zwiąże się z polityką? Wróżka Cesaria przewiduje przyszłość.

Kinga Duda skończyła staż w Londynie i już znalazła sobie nowe zajęcie. W sierpniu została społecznym doradcą prezydenta. Za swoją pracę nie pobiera ani złotówki, o czym w mediach społecznościowych przekonywał jej ojciec:

„Doradca społeczny” to wolontariusz. Nie otrzymuje żadnego wynagrodzenia z tytułu tej funkcji — komentował na Twitterze Andrzej Duda.

Gdy wiadomość o nowej funkcji Kingi obiegła media, zaczęła się publiczna dyskusja. Swoje trzy grosze dorzucił do niej były prezydent Aleksander Kwaśniewski. W rozmowie z Faktem powiedział, że to dobry pomysł:

Jeśli jest to doradztwo społeczne i dotyczy spraw, w których pani Kinga jest kompetentna, czyli np. w jakiejś dziedzinie prawa, to nie widzę problemu. Więcej, uważam, że prezydent powinien w swoim otoczeniu mieć przedstawicieli młodego pokolenia. Oczywiście Kinga Duda może przedstawiać problemy młodzieży jako córka, a niekoniecznie doradca, ale widzę w tym szansę na odświeżenie myślenia zarówno prezydenta, jak i jego kancelarii — komentował polityk.

Kinga Duda zostanie prezydentem? Wróżka Cesaria przewiduje przyszłość

O córce Andrzeja Dudy wypowiadają się nie tylko politycy. W Super Expressie na jej temat zabrała głos wróżka Cesaria. Oceniła, że Kinga doskonale odnajdzie się w roli doradcy prezydenta. Będzie mogła zaprezentować niektóre z cech charakteru:

Kinga Duda w roli doradcy sprawdzi się doskonale. Jest osobą pomysłową i kreatywną, co przejawiać się będzie w formie nietuzinkowych i mało oczywistych rozwiązań – mówi wróżka Cesaria.

Cesaria dodała, że Kinga zacznie angażować się społecznie, w tym w akcje charytatywne. To przyniesie jej sporą grupę sympatyków i sprawi, że niektórzy będą namawiać ją do startu w wyborach prezydenckich. Duda może jednak nie być na to chętna:

Znaczna część Polaków będzie chciała, aby kandydowała w kolejnych wyborach na prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej. Niestety sama może nie odczuwać potrzeby zajmowania urzędu prezydenta RP, a chcieć być bliżej ludzi – tłumaczy wróżka Cesaria.

O tym, czy jej przewidywania się sprawdzą, przekonamy się w ciągu najbliższych lat.


Kinga Duda - wróżka o jej przeszłości

Kinga Duda - wróżka o jej przeszłości

Agata Duda i Kinga Duda na zaprzysiężeniu

Agata Duda i Kinga Duda na zaprzysiężeniu

Kinga Duda na zaprzysiężeniu prezydenta

Kinga Duda na zaprzysiężeniu prezydenta

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×