Ilona Łepkowska bała się o życie po śmierci Hanki Mostowiak? Wyznanie twórczyni „M jak Miłość” może szokować!

Ilona Łepkowska Hanka Mostowiak

Ilona Łepkowska tłumaczy się ze śmierci Hanki Mostowiak

Ilona Łepkowska tłumaczy się ze śmierci Hanki Mostowiak. Jak wyznała, to nie ona jest odpowiedzialna za śmierć bohaterki Małgorzaty Kożuchowskiej. Kto więc zabił Hankę Mostowiak? I dlaczego Łepkowska bała się o swoje życie?

Ilona Łepkowska nie zabiła postaci Małgorzaty Kożuchowskiej?

Śmierć Hanki Mostowiak wzbudziła ogromne emocje w fanach M jak Miłość. Kuriozalny sposób na zabicie ukochanej bohaterki fanów serialu – przypominamy, że Hanka zginęła wjeżdżając samochodem w stos kartonów – wywołała niedowierzanie i wściekłość w wielu widzach. Gdy Małgorzata Kożuchowska odeszła z serialu, cała ta złość skoncentrowała się na autorce scenariusza najpopularniejszego polskiego tasiemca, czyli na Ilonie Łepkowskiej.

Choć od tamtej pory minęło już wiele lat, Łepkowska wyjawiła, że wciąż słyszy nieprzyjemne komentarze na temat ostatnich chwil Hanki. Okazuje się jednak, że to wcale nie ona była odpowiedzialna za absurdalny zgon bohaterki. Jak wyjawiła w rozmowie z Faktem, po emisji odcinka sama bała się, że padnie ofiarą rozzłoszczonych fanów:

Ja tego nie pisałam i może jak powiem to w Fakcie, do ludzi wreszcie dotrze, że to nie ja zabiłam Hankę Mostowiak! Nie zabiłam Hanki w kartonach. Nie zabiłam, ale wiedziałam, że umrze w tych kartonach. Obejrzałam ten odcinek, obejrzałam jak to było zrobione i do tej pory słyszę uwagi nieprzyjemne na ten temat. Obejrzałam i wyszłam na spacer z moim psem. Idę sobie moim psem, naprzeciwko widzę jakieś dwie panie z pieskami, które zobaczyły mnie i przyspieszyły kroku i podeszły do mnie wyraźnie złe. Na całe szczęście one miały takie małe pieski, a mój pies waży ponad 50 kilo i jest wielki. Podeszły do mnie i mówią: „Jak pani mogła. Jak pani mogła to zrobić. Ten Marek tak strasznie płakał”. Pomyślałam sobie, że gdyby nie mój pies, to może nie przeżyłabym i ja śmierci Hanki Mostowiak w kartonach – wyjawiła poirytowana scenarzystka

Myślicie, że teraz widzowie wybaczą jej śmierć bohaterki Kożuchowskiej?

Męska Małgorzata Kożuchowska błyszczała na imprezie ATM! Serialowa królowa jest tylko jedna!

Ponad 30 gwiazd na wigilii ATM: Małgorzata Kożuchowska, Weronika Rosati, Dorota Naruszewicz, Krystian Wieczorek z żoną

Gwiazdy już poczuły klimat świąt! Małgorzata Kożuchowska, Maja Ostaszewska i Małgorzata Socha pokochały nowe świąteczne bluzy od Łukasza Jemioła!


Hanka Mostowiak wcale nie zginęła w kartonach!

Hanka Mostowiak wcale nie zginęła w kartonach!

Hanka Mostowiak wcale nie zginęła w kartonach!

Hanka Mostowiak wcale nie zginęła w kartonach!

Hanka Mostowiak wcale nie zginęła w kartonach!

Hanka Mostowiak wcale nie zginęła w kartonach!

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×