NewsyIlona Łepkowska GORZKO o Krzysztofie Stanowskim. Oceniła jego szanse w wyborach

Ilona Łepkowska GORZKO o Krzysztofie Stanowskim. Oceniła jego szanse w wyborach

08.02.2024 12:53

Ilona Łepkowska oceniła pomysł startu Krzysztofa Stanowskiego w wyborach na prezydenta Polski. Raczej nie będzie mu kibicować...

Ilona Łepkowska porozmawiała z reporterką Jastrząb Post Karoliną Motylewską. Scenarzystka i producentka filmowa zdradziła nam, co sądzi o pomyśle Krzysztofa Stanowskiego. Dziennikarz chciałby wziąć udział w wyborach prezydenckich, co po raz pierwszy wyartykułował w trakcie wywiadu z Andrzejem Dudą.

- Chciałbym zobaczyć, jak to jest być kandydatem na prezydenta, a nie da się tego zrobić inaczej, niż startując w wyborach - powiedział dziennikarz.

Później Stanowski wyjaśnił, skąd wziął się ten pomysł.

- Chciałem doprecyzować: to, że chcę stratować w wyborach na prezydenta Polski, nie oznacza, że chcę być prezydentem Polski. Oznacza jedynie, że chcę startować i z bliska obserwować ten cyrk i wziąć udział w debatach - napisał na platformie X.

Ilona Łepkowska o kandydaturze Krzysztofa Stanowskiego na prezydenta

Co scenarzystka myśli o najnowszym pomyśle Stanowskiego?

- Niech bierze (udział w wyborach - przyp. red. Jastrząb Post). Mamy wolny kraj i każdy może kandydować na prezydenta, ale nie wróżę temu wielkiego sukcesu. To, że się ma popularność w kanale internetowym, to nie oznacza, że to się przekłada na szansę w wyborach prezydenckich - gorzko oceniła jego szanse na zwycięstwo.

Czy Ilonie zdarza się oglądać materiały tego dziennikarza?

Nie. Nie lubię go - skwitowała.

Co wy na to?

Krzysztof Stanowski
Krzysztof Stanowski © AKPA | AKPA
Źródło artykułu:JastrzabPost.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także