NewsySandra Kubicka wylądowała w szpitalu. "Zabiera mi wszystko, co najlepsze"

Sandra Kubicka wylądowała w szpitalu. "Zabiera mi wszystko, co najlepsze"

Sandra Kubicka była w szpitalu
Sandra Kubicka była w szpitalu
Źródło zdjęć: © Instagram
21.04.2024 07:44

Sandra Kubicka trafiła do szpitala. Okazuje się, że modelka musi bardziej dbać o siebie w ciąży. Do lekarza zabrała ją mama - co w tym czasie robił Baron?

Sandra Kubicka pod koniec zeszłego roku poinformowała swoich fanów o tym, że jest w ciąży. Ojcem dziecka jest jej mąż, Alek Baron. Para nie może doczekać się powitania na świecie malucha i w mediach społecznościowych modelka dzieli się pięknymi momentami ciąży.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Sandra Kubicka borykała się z problemami zdrowotnymi

W październiku 2023 roku Sandra Kubicka poinformowała o kłopotach ze zdrowiem. Podczas pracy na planie poczuła dotkliwy ból brzucha i choć została jej udzielona pomoc w studiu, trzeba było także wezwać karetkę. Sandra wraz z menadżerką udała się do szpitala.

Przekazała następnie fanom, że przyjmuje leki i rozkurczowe zastrzyki. Poprosiła jednak o to, by nie wymyślać teorii na temat jej zdrowia.

Wstałam i nie mogłam dojść do mojej garderoby, padłam, zaczęłam płakać, krzyczeć, mój brzuch zaczął rosnąć w drastycznym tempie, przybiegł ratownik, ale nie mógł mnie dotknąć, bo tak się zwijałam z bólu i powiedział, że trzeba udać natychmiast do szpitala, bo brzuch był coraz większy i reszta wydarzyła się w szpitalu - opowiadała naszej reporterce.

Sandra Kubicka w ciąży w szpitalu

Sandra wrzuciła na Instagrama relację ze szpitala. Musiała się tam udać w związku z ciążą. Przypomniała, że niedawno zawiozła do lekarza mamę, a teraz to ona towarzyszyła jej. Następne zdjęcia ukazywały ją podpiętą do monitora tętna płodu (KTG).

Sandra Kubicka uspokoiła fanów, stwierdzając, że jeszcze nie rodzi. Musi jednak bardziej dbać o siebie.

Ziomki! Jeszcze nie rodzę! Easy! Będzie git. Jeszcze muszę troszeczkę dopiec tę słodką bułeczkę. On jest zdrowiusieńki, tylko ja muszę o siebie zadbać. Brzdąc taki silny i zabiera mi wszystko, co najlepsze - napisała.

W tym czasie, jak przekazała modelka, Baron prał dziecięce ubranka, przygotowując się na moment, w którym maluch będzie już na świecie.

Sandra Kubicka trafiła do szpitala
Sandra Kubicka trafiła do szpitala © Instagram
Sandra Kubicka trafiła do szpitala
Sandra Kubicka trafiła do szpitala © Instagram
Sandra Kubicka trafiła do szpitala
Sandra Kubicka trafiła do szpitala © Instagram
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także