NewsyWymowna reakcja Blanki Lipińskiej na ślub Kubickiej i Barona. Pisarka zirytowała się pytaniem

Wymowna reakcja Blanki Lipińskiej na ślub Kubickiej i Barona. Pisarka zirytowała się pytaniem

Co Blanka Lipińska sądzi o ślubie Barona i Sandry Kubickiej?
Co Blanka Lipińska sądzi o ślubie Barona i Sandry Kubickiej?
Źródło zdjęć: © Instagram
15.04.2024 17:03

Sandra Kubicka i Aleksander Baron wzięli ślub. Jak zareagowała na te wieści Blanka Lipińska? Pisarka nieźle się wkurzyła, odpowiadając na pytanie fana.

Sandra Kubicka i Aleksander Milwiw-Baron pobrali się 6 kwietnia 2024 roku. Zaskoczyli tym wszystkich fanów. O ile wiadomo było, że spodziewają się dziecka i są zaręczeni, nic nie wskazywało na to, że planują taką ceremonię. Kubicka odpowiadając na pytanie o koszt ślubu, zaskoczyła odpowiedzią.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Związek Blanki Lipińskiej i Barona

Związek Blanki Lipińskiej i muzyka zespołu Afromental był niezwykle medialny, o co zadbali sami celebryci. Relacjonowali oni niemal każdą chwilę spędzoną razem. Ich media społecznościowe pełne były zdjęć, filmików i wyznań uczuć.

Uczucie wygasło ostateczne po jakichś 8-9 miesiącach i w październiku 2020 roku Blanka Lipińska potwierdziła, że rozstała się z Baronem. Pisarka wyznała wtedy, że przerobiła studio muzyka w jej domu na własny gabinet.

Wkurzona Blanka Lipińska komentuje ślub Barona i Sandry Kubickiej

Po tym, jak młoda para opublikowała zdjęcia ze ślubu, niektórzy z fanów Blanki Lipińskiej uznali za taktowne i właściwe spytać ją, co sądzi o tym wydarzeniu.

Nie myślę o nim wcale - wyznała pisarka i dodała płaczącą ze śmiechu emotkę.

Po chwili uzupełniła swoją wypowiedź.

A wy myślicie o byłych partnerach, z którymi rozstaliście się lata temu? Zwłaszcza że od tego czasu żyjecie w szczęśliwym związku? Jeśli tak, to polecam wizytę u terapeuty, bo macie jakąś traumę, z którą warto byłoby popracować.

Blanka Lipińska podkreślała w wywiadach, że nie chce wypowiadać się na temat swojego poprzedniego związku. Wspomniała też, że z pewnością Sandrze Kubickiej nie byłoby miło słuchać jej komentarzy na temat Barona, tak jak jej nie było miło słuchać wciąż o Julii Wieniawie. Nic zatem dziwnego, że Lipińska zirytowała się tym pytaniem.

Blanka Lipińska od dawna nie myśli o Baronie
Blanka Lipińska od dawna nie myśli o Baronie © KAPIF | � by KAPIF.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także