NewsySandra Kubicka jest już po ślubie. Zdradziła, ile kosztowała ceremonia

Sandra Kubicka jest już po ślubie. Zdradziła, ile kosztowała ceremonia

Tyle Sandra Kubicka zapłaciła za ślub (fot. KAPiF, Instagram)
Tyle Sandra Kubicka zapłaciła za ślub (fot. KAPiF, Instagram)
Źródło zdjęć: © Instagram, KAPiF
13.04.2024 21:26

Nadeszła chwila od dawna wyczekiwana przez miłośników polskiego show-biznesu. Sandra Kubicka i Aleksander Milwiw-Baron stanęli na ślubnym kobiercu. Wiemy, jaką kwotę małżeństwo musiało wyłożyć na organizację ceremonii.

To był jeden z najbardziej wyczekiwanych ślubów polskich gwiazd. Sandra Kubicka i Aleksander Milwiw-Baron 6 kwietnia powiedzieli sobie "tak", czym niedługo później podzielili się z fanami. Ceremonia, która miała miejsce w urzędzie stanu cywilnego, została uwieczniona na licznych fotkach.

Wyszłam za mężczyznę moich marzeń. W moim rodzinnym domu dorastałam patrząc na dziadka który zawsze stawiał babcię na pierwszym miejscu. Wiedziałam, że jeśli wyjdę kiedyś za mąż to za mężczyznę, który będzie również kochał mnie bezwarunkowo i bezgranicznie tak jak moi dziadkowie kochają siebie do dziś - napisała gwiazda.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Ile Sandra Kubicka zapłaciła za ślub?

Nic dziwnego, że internauci zasypali świeżo upieczone małżeństwo pytaniami o szczegóły tego podniosłego momentu. Wśród pytań znalazło się także to o finansowy aspekt wydarzenia. Sandra Kubicka postanowiła rozwiać wszelkie wątpliwości i wprost określić, z jakim wydatkiem wiązała się organizacja ślubu. Trzeba przyznać, że kwota nie należy do wysokich.

Wzięcie ślubu kosztuje 80 zł. Pozdrawiam - lakonicznie odpowiedziała.

Sandra Kubicka jest w ciąży

Niedawny ślub nie jest jedynym powodem do radości. Kubicka i Baron spodziewają się bowiem dziecka. O emocjach związanych z pozytywnym wynikiem testu ciążowego gwiazda opowiedziała swoim obserwującym.

To był ten miesiąc, kiedy powiedzieliśmy wszyscy sobie, że ostatni raz próbujemy naturalnie, a jak nie, to in vitro. Patrzę i nic znowu. I nagle patrzę, a te kreski się zmieniają. Dostałam zawału w pracy. Zaczęłam krzyczeć i płakać - wspomniała na Instagramie.
Sandra Kubicka wzięła ślub z Baronem (Instagram)
Sandra Kubicka wzięła ślub z Baronem (Instagram)© Instagram
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także