NewsyRoxie Węgiel dostała pytanie o ŚLUB. Reakcja? Więcej niż wymowna!

Roxie Węgiel dostała pytanie o ŚLUB. Reakcja? Więcej niż wymowna!

09.04.2024 21:31

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Reporterka Jastrząb Post miała okazję porozmawiać z Roxie Węgiel i zapytać ją o... ślub. Reakcja nastoletniej wokalistki była dość wymowna. Zresztą sami posłuchajcie, co nam powiedziała! Zapraszamy na wywiad.

W poniedziałek dowiedzieliśmy się, że rzekomo Roxie i Kevin pobrali się, a dowodem na te rewelacje ma być zmiana jej nazwiska na dwuczłonowe w Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej oraz obrączka, którą miała na palcu podczas ostatniego odcinka "Tańca z gwiazdami".

Roxie Węgiel o ślubie i przesądach

Nasza reporterka Karolina Motylewska miała okazję porozmawiać z Roxie i zadać jej kilka pytań. Czy 19-letnia gwiazda jest przesądna?

Nie. Zupełnie nie. Ja zawsze miałam wszystko na odwrót. Wszystkie przesądy się sprawdzały na odwrót, bo moja jedna z ulubionych liczb to jest 13. Jak czarny kot przebiegał mi drogę, to wmawiałam sobie, że to jest szczęście, zresztą sama miałam czarnego kota, który codziennie przebiegał mi drogę i wtedy wygrałam Eurowizję. W ogóle nie jestem przesądna. Mam takie podejście, że jak w coś uwierzysz, to wtedy to się dzieje.

Czy Roxie chciałaby zatańczyć taniec współczesny jako pierwszy taniec na swoim ślubie?

Nie wiem. Nie chcę tu publicznie zdradzać swoich planów na ślub, na pierwszy taniec. Ale kocham taki mocny klimat. Odnajduję się w tym.

Roxie Węgiel unikała tematu ślubu

Z Roxie porozmawialiśmy, zanim pojawiły się plotki o tym, że jest ona po ślubie. Nasza reporterka zapytała, czy zgodnie z doniesieniami ceremonia odbędzie się w sierpniu.

Nic nie potwierdzam. Chcę zachować jak najwięcej dla siebie. Już i tak dużo zdradziliśmy.

Kto wie, być może w sierpniu odbędzie się ślub kościelny. Chodzą słuchy, że Kevin i Roxie wzięli na razie tylko ślub cywilny. Niestety gwiazda tego nie potwierdziła. Jej reakcja jest jednak na tyle wymowna, że rzeczywiście coś może być na rzeczy... W końcu Roksana zawsze mogłaby zdementować plotki, tym samym ucinając spekulacje.

Dlaczego Roxie Wegiel nie odwleka ślubu z Kevinem Mglejem?
Dlaczego Roxie Wegiel nie odwleka ślubu z Kevinem Mglejem?© KAPIF | (c) by KAPiF
Źródło artykułu:JastrzabPost.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także