NewsyNastoletnia Roksana Węgiel wzięła ŚLUB w tajemnicy? Wszystko na to wskazuje

Nastoletnia Roksana Węgiel wzięła ŚLUB w tajemnicy? Wszystko na to wskazuje

Roxie Węgiel i Kevin Mglej wzięli ślub?
Roxie Węgiel i Kevin Mglej wzięli ślub?
Źródło zdjęć: © Instagram

Roksana Węgiel i Kevin Mglej pobrali się? Wygląda na to, że para, która jeszcze do niedawna była zaręczona, jest już po ślubie.

Roxie i Kevin mieli poznać się w studio nagraniowym przy współpracy muzycznej. Przypomnijmy, że wybranek młodej wokalistki jest m.in. producentem muzycznym. Choć plotkowano, że po raz pierwszy spotkali się, gdy Węgiel miała zaledwie 14 lat, nie ma na to rzeczywistych dowodów. Wiadomo tylko, że w chwili poznania Kevina nie była jeszcze pełnoletnia.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Roksana Węgiel i Kevin Mglej są od roku zaręczeni

Para zaręczyła się w pierwszej połowie ubiegłego roku. Od tamtej pory media nieustannie próbowały dowiedzieć się szczegółów związanych ze ślubem artystki. Roxie co prawda zdradziła niektóre ze swoich planów, ale ogólnie rzecz biorąc nie była w tym temacie zbytnio wylewna. Swego czasu dywagowała także nad tym, czy zmieni nazwisko na dwuczłonowe.

Roksana Węgiel wzięła ślub?

Teraz okazuje się, że Roksana i Kevin Mglej mają już za sobą ceremonię ślubną. Pudelek dotarł do informacji o tym, że wokalistka podpisuje się dwuczłonowym nazwiskiem: Węgiel-Mglej. Jak wynika ze strony Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej (CEIDG), w działalności Roxie wprowadzono te zmiany pod koniec marca.

  • mavka i straznicy lasu - premiera filmu
Wegiel Roksana, partner, Mglej Kevin 2023-07-27
KAPiF.pl
  • Kevin Mglej i Roxy Węgiel muszą godzić pracę zawodową z miłością
[1/2] mavka i straznicy lasu - premiera filmu Wegiel Roksana, partner, Mglej Kevin 2023-07-27 KAPiF.plŹródło zdjęć: © Licencjodawca | (c) by KAPiF
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także