Szukaj

Iga Świątek dostała ofertę od giganta. Na stole 6 milionów złotych

Iga Świątek

Iga Świątek

Iga Świątek po zwycięstwie w wielkoszlemowym turnieju stała się bardzo popularna. Jak mówią eksperci, tenisistka za udział w kampaniach reklamowych może liczyć na wysokie kwoty. Jakie wchodzą w grę? 

Iga Świątek wygrała wielkoszlemowy turniej Roland Garros. Dzięki temu nie tylko zapisała się w historii polskiego tenisa, ale także awansowała w rankingu WTA, klasyfikującym najlepszych tenisistów na świecie. Na jej konto wpłynęła spora kwota, która pozwoli spełnić większe i mniejsze marzenia.

Chociaż tenisistka w jednym z wywiadów powiedziała, że chciałaby nabyć jacht, jej pierwsze zakupy były czymś zupełnie innym. Okazuje się, że pieniądze zainwestowała w gumowe kaczuszki, które noszą różne przebrania. Więcej na ten temat pisaliśmy tutaj.

Iga Świątek: stawki za reklamy. Na jakie kwoty może liczyć?

Świątek z dnia na dzień stała się bardzo popularna. Zdaniem ekspertów od marketingu zwycięstwo sprawiło, że interesują się nią firmy, które chcą nawiązać z nią dłuższą współpracę. Podobno do tego namawia ją duża firma z polskim kapitałem, która w ciągu trzech lat jest w stanie zainwestować sporą kwotę:

Współpracę oferuje duża firma z polskim kapitałem, która może zainwestować w Igę Świątek w ciągu trzech lat aż 6 mln złotych. To kontrakt, który w polskim sporcie otrzymać mógłby obecnie tylko Robert Lewandowski — komentuje Adam Pawlukiewicz z Pentagon Research, cytowany przez Przegląd Sportowy.

Przedsiębiorcy chcieliby, żeby kampania z Igą w roli głównej pojawiła się w mediach, a także kanałach społecznościowych. Ponoć ich możliwości są tak duże, że śmiało mogą promować polską gwiazdę sportu na całym świecie.

Ekspert dodaje, że tenisistka nie powinna się jednak skupiać na reklamach, a sporcie. Nadmierne angażowanie się w tę sprawę może źle wpłynąć na jej grę. Warto wspomnieć, że Iga kolejny raz na korcie pojawi się po nowym roku, gdy stanie do rywalizacji w turnieju Australian Open.


Iga Świątek i Rafał Trzaskowski

Iga Świątek i Rafał Trzaskowski

Iga Świątek - na co wyda wygraną

Iga Świątek - na co wyda wygraną

Iga Świątek pozuje z pucharem

Iga Świątek pozuje z pucharem

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×