NewsyOdważna stylizacja gwiazdy "Rodzinki.pl" na maturze. Fani reagują

Odważna stylizacja gwiazdy "Rodzinki.pl" na maturze. Fani reagują

Emilia Dankwa w odważnej stylizacji pojawiła się na maturze
Emilia Dankwa w odważnej stylizacji pojawiła się na maturze
Źródło zdjęć: © AKPA, Instagram

10.05.2024 14:48

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W tym roku do egzaminu dojrzałości podchodziła m. in. Emilia Dankwa, czyli aktorka znana z "Rodzinki.pl". Na social mediach pochwaliła się zdjęciem i vlogiem ze swoich przygotowań do matury. Fani zwrócili uwagę na jeden szczegół. Poszło o ubiór młodej gwiazdy.

Emilia Dankwa dała się poznać szerszej publiczności już jako mała dziewczynka, grając Zosię w serialu "Rodzinka.pl". Od tego momentu rzadko kiedy pojawia się w serialach, jednak bardzo dużo treści publikuje na social mediach. Na Instagramie jej profil śledzi ponad 190 tysięcy osób. Po jej relacji z matury w sieci pojawiło się sporo komentarzy na temat jej stylizacji.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Emilia Dankwa w odważnej stylizacji. Pokazała odkryty brzuch

Matura to bez wątpienia niezwykle stresujący, ale też bardzo ważny egzamin dla przyszłości każdego młodego człowieka. I choć najważniejsza jest wiedza i to, jak jest się do egzaminów przygotowanych, to warto również zadbać o elegancki i odświętny strój. Do matury w tym roku podchodzi również Emilia Dankwa. Gwiazda serialu "Rodzinka.pl" oczywiście pochwaliła się swoimi stylizacjami. Jedna z nich jest niezwykle odważna, bowiem dziewczyna założyła krótką, białą koszulę, która odkrywała cały jej brzuch.

Fani komentują stylizację Emilii Dankwy. Zdania podzielone

Pod postem, w którym Emilia Dankwa podzieliła się swoją stylizacją z trzeciego dnia matur, pojawiło się mnóstwo komentarzy. Chodzi oczywiście o wspomnianą koszulę do pępka. I choć większość internautów chwali aktorkę, to w kilku przypadkach zwracają uwagę, że być może był to zbyt odważny ubiór.

"Nie że się czepiam ponieważ moim zdaniem wyglądasz pięknie ale na maturę można ubrać koszulkę z odkrytym brzuchem?", "Młodość..." - podzieliła się swoją opinią część internautów.

Zdecydowanie więcej głosów chwali wygląd Emilii Dankwy, podkreślając jej niebanalną urodę. Sporo komentarzy dotyczyło również wspomnianej wyżej stylizacji.

"Ładnej w wszystkim ładnie", "Pięknie wyglądasz, trzymam kciuki!", "Oh super stylówka", "Jak zawsze Wyglądasz Pięknie, Pozdrawiam", "Bardzo ładnie" - tłumnie pisali fani.
Stylizacja Emilii Dankwy na maturę
Stylizacja Emilii Dankwy na maturę© fot. Instagram
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także