Iga Świątek pokazała, na co wydała pieniądze z wygranej. Już była mowa o jachcie, a ale najpierw TO

Iga Świątek - co kupiła za wygraną

Iga Świątek - co kupiła za wygraną

Iga Świątek jest obecnie nazwiskiem numer jeden polskiego sportu. Przeszła do historii wygrywając indywidualny konkurs Wielkiego Szlema. Fanów interesuje, co kupiła zaraz po zainkasowaniu gigantycznej nagrody. Odpowiedziała.

Cała Polska, ale też i świat są pod ogromnym wrażeniem sukcesu młodej tenisistki Igi Świątek. W ubiegłą sobotę rozgromiła w finale Roland Garros Sofię Kenin i sięgnęła po pierwszy w historii naszego kraju tytuł zwycięzcy turnieju indywidualnego, zaliczanego do Wielkiego Szlema.

Zapanowała niezwykła radość, a Iga pojawia się na spotkaniach, udziela wywiadów i skromnie, z wielką klasą pokazuje, że jest z niej wspaniały sportowiec. Mistrzyni za swoją ciężką pracę została sowicie wynagrodzona. Fanów mocno interesuje, co sobie kupiła zaraz po tryumfie.

Co Iga Świątek kupiła zaraz po wygranej w Roland Garros

Iga Świątek po wygranej we Francji będzie miała przerwę w turniejach aż do styczniowego Australian Open. Ma teraz czas, żeby wywiązać się ze zobowiązań, odpocząć i przygotować formę na kolejne wyzwania.

Po powrocie do Polski tenisistka pojawiła się na oficjalnym profilu swojego sponsora – Red Bulla na Instagramie. Tam kibice zapytali ją między innymi o to, na co przeznaczy niebagatelną wygraną.

Marzę o kupnie jachtu, którym mogłabym pływać po polskich jeziorach – wyznała 19-latka.

Jednak pierwsze zakupy, to było całkiem coś innego. Również to interesowało dociekliwych fanów, którzy nie omieszkali o to zapytać Igi. Ona odpowiedziała w swojej relacji na Instagramie i nawet zamieściła zdjęcie. Na co wydała pieniądze? Na gumowe kaczuszki, które noszą różne przebrania.

Iga Świątek - co kupiła?

Iga Świątek – co kupiła?

Czy w najśmielszych przypuszczeniach, ktoś mógłby się domyślić, że taki właśnie zakup sprawił radość Idze Świątek, 19-letniej zwyciężczyni turnieju tenisowego we Francji, zaliczanego do Wielkiego Szlema? Trzeba jednak przyznać, że uroczy prezent sprawiła sobie tryumfatorka Rolanda Garrosa.


Iga Świątek - co kupiła?

Iga Świątek - co kupiła?

Iga Świątek - nominowana w 86. plebiscycie

Iga Świątek - nominowana w 86. plebiscycie "Przeglądu Sportowego" na najlepszego sportowca Polski 2020 roku

iga.swiatek_121100900_164143348685106_6209407538408846020_n

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×