Ramona Rey nagrywa hity Kory. Jak na jej covery zareagował Kamil Sipowicz? [WIDEO]

Ramona Rey, Kora, Kamil Sipowicz

Ramona Rey, Kora, Kamil Sipowicz

Ramona Rey od dłuższego czasu nagrywa covery Kory i Maanamu. Jak zapatruje się na to mąż zmarłej artystki, Kamil Sipowicz? Ramona powiedziała nam o tym.

Ramona Rey może pochwalić się imponującym wykształceniem muzycznym. Jest absolwentką Państwowej Szkoły Muzycznej im. Fryderyka Chopina w Warszawie i ma za sobą kilka występów przed międzynarodową publicznością. Jej głos doskonale znają fani muzyki elektronicznej. W swoim repertuarze ma takie hity jak Skarb, Wyo-s-trz czy Znajdź i weź. Ostatnio na warsztat wzięła przeboje Kory i Maanamu.

Gwiazda nadała drugiego życia hitom Chcę ci powiedzieć coś i O! Nie rób tyle hałasu. Oba covery zostały przyjęte bardzo dobrze przez słuchaczy, a wokalistka regularnie gra koncerty z piosenkami Kory. Reporterka Jastrząb Post poruszyła z nią ten wątek.

Ramona Ray o graniu piosenek Kory. Jak reaguje na to jej mąż?

Ramona przyznała, że wykonywanie repertuaru Kory jest dla niej bardzo ważne, ponieważ ma do niego osobisty stosunek i darzy go wielką sympatią.

Zawsze czuję bardzo dużą odpowiedzialność, ponieważ jest to wybitny, kultowy repertuar. Jest ze mną od zawsze. Kiedy miałam ważne wydarzenie, brałam na warsztat utwory Kory i zespołu Maanam. Po prostu je kocham. Kocham Korę, kocham Maanam. Ciężko mi mówić, że był. To jest wyjątkowy zespół. Będzie z nami zawsze i wydaje mi się, że warto tworzyć nowe aranżacje tych utworów, chociażby w takim celu, żeby nowe pokolenie też się z nimi zaprzyjaźniało.

Zapytaliśmy ją też, jaki stosunek do jej twórczości ma mąż Kory, Kamil Sipowicz, który pożegnał swoją żonę w 2018 roku. Okazuje się, że Ramona i Kamil mają dobry kontakt, ale nie chciała wypowiadać się w tym temacie za niego.

Z Kamilem mamy bardzo fajny kontakt, ale co on na to, to trzeba zapytać Kamila. Ja nie mam odwagi wypowiadać się w jego imieniu.

Już dawniej udało się nam nieoficjalnie ustalić, że Sipowicz jest fanem Ramony.

Jest pod wrażeniem interpretacji piosenek Kory w wykonaniu Ramony. Już wcześniej zwrócił na nią uwagę, gdy podczas odsłonięcia muralu Olgi w Warszawie wystąpiła, wykonując jej przeboje – powiedziało nam nasze źródło.

Też lubicie twórczość młodej wokalistki?


Ramona Rey - Festiwal LGBT Film

Ramona Rey - Festiwal LGBT Film

Kora i Kamil Sipowicz

Kora i Kamil Sipowicz

Traumatyczna młodość Olgi Sipowicz

Traumatyczna młodość Olgi Sipowicz

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×