To dlatego aktorzy odchodzą z „M jak miłość”? Andżelika Piechowiak wyjawiła sekrety z planu. Nie jest kolorowo [WIDEO]

Andżelika Piechowiak M jak miłość

Andżelika Piechowiak M jak miłość

Andżelika Piechowiak o serialu M jak Miłość

Andżelika Piechowiak, której sporą popularność przyniosła rola Mirki w serialu M jak Miłość. Gdy aktorka dwa lata temu zakończyła swoją przygodę z najpopularniejszą polską operą mydlaną, wielu jej fanów wręcz nie dowierzało. Wiadomo już, że gwiazda, która wkrótce zostanie mamą, na razie nie pojawi się w nowych odcinkach. Sama przyznała, że losów rodziny Mostowiaków i Zduńskich nie śledzi od dawna:

Ja w ogóle mam problem z oglądaniem seriali, ponieważ jestem bardzo niecierpliwa. Ja wolę jednak filmowe sytuacje. Z tej współpracy z M jak Miłość została mi bardzo prywatna relacja z Kasią Cichopek, którą sobie bardzo cenię. I od niej słyszę co się dzieje na planie, więc jakiś kontakt z produkcją mam – zdradziła Andżelika w rozmowie z reporterką Jastrząb Post.

Co było dla Piechowiak największym wyzwaniem w pracy na planie serialu?

To jest inny rodzaj pracy. Ona była fajna z wielu powodów, m.in. dlatego, że miałam bardzo fajną ekipę. Tych ludzi, z którymi tam pracowałam, wspominam przesympatycznie. Dla mnie to był taki jeden z najważniejszych elementów. Oczywiście oprócz tego serial też uczy takiej bardzo szybkiej pracy, bardzo dużej sprawności. Tam nie ma czasu na 4 czy 5 prób, tam się wchodzi i trzeba być po prostu przygotowanym. I też uczy takiej wytrwałości, bo to jest bardzo ciężka robota. To zdjęcia od 5-6 rano, więc nie ma lekko. Dlatego z jednej strony mi tego brakuje, bo praca przed kamerą jest takim uzupełnieniem tego, co się robi w teatrze i jakieś pojedyncze, gościnne zdjęcia nie dają tego smaku jak ciągłość pełna, a z drugiej strony tak sobie myślę, jak teraz będąc w ciąży miałabym  wstawać o 5 lub 6 na plan, to myślę sobie, że może się dobrze złożyło, że teatr jest wieczorem.

Jak Andżelika zareagowałaby na propozycję powrotu do M jak Miłość?

Trzeba by to było bardzo poważnie rozważyć. Ja zawsze mówię: „nigdy nie mów nigdy”, bo wszystko zależy od sytuacji, od momentu.

Brakuje wam Mirki? Może przy okazji ciąży Kingi zobaczymy ją ponownie?

Cała rozmowa z Andżeliką poniżej:

Wojna gwiazd „M jak miłość”! Olga Frycz o koszmarnych warunkach pracy na planie. Anna Mucha zrobiła jej porządny wykład

Katarzyna Cichopek nie wytrzymała! Po szokującym wyznaniu Olgi Frycz na temat „M jak Miłość” musiała zabrać głos!

Marek Mostowiak nie zniknie z „M jak miłość”? Scenarzyści sprytnie to sobie wymyślili


mirka

Mirka w M jak miłość

Andżelika Piechowiak jest w ciąży

Andżelika Piechowiak jest w ciąży

Andżelika Piechowiak - Plan B, premiera filmu

Andżelika Piechowiak - Plan B, premiera filmu

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×