ExclusiveKasia Cichopek nie jest pewna swojej przyszłości w "M jak miłość". Fani serialu będą zmartwieni jej słowami [WIDEO]

Kasia Cichopek nie jest pewna swojej przyszłości w "M jak miłość". Fani serialu będą zmartwieni jej słowami [WIDEO]

Kasia Cichopek o M jak miłość
Kasia Cichopek o M jak miłość
23.10.2019 23:51, aktualizacja: 24.10.2019 00:46

Obsada M jak miłość zmienia się jak w kalejdoskopie. Ostatnio ze swoją rolą pożegnał się Tomasz Ciachorowski. Aktor przez cztery lata wcielał się w czarny charakter, który siał postrach wśród najpiękniejszych bohaterek popularnej produkcji. Swoją postać odgrywał tak dobrze, że spotkał się ze sporym hejtem wśród internautów. Niejednokrotnie w jego skrzynce e-mailowej znajdowały się pełne grozy wiadomości od widzów niepocieszonych losami Izy (Adriana Kalska) prześladowanej przez Artura, którego odgrywał.

Kasia Cichopek o zmianach w obsadzie M jak miłość

Kasia Cichopek w rozmowie z naszą reporterką przyznała, że choć Tomek nie zagra już w serialu, to jest pod wrażeniem tego, jak profesjonalnie zagrał trudne, pełne przemocy i dramatyzmu sceny:

Ja nie miałam paradoksalnie żadnej sceny z Tomkiem. Więc nigdy nie spotkaliśmy się na planie M jak Miłość. Tomek jest fantastycznym aktorem, genialnie odtworzył swoją postać. Został znienawidzony, bo miał ciężką tą postać, zrobił to fantastycznie. Ale taki jest nasz zawód- jeden projekt się kończy, żeby drugi mógł się zacząć.
M jak miłość odcinek 1459, Artur (Tomasz Ciachorowski)
M jak miłość odcinek 1459, Artur (Tomasz Ciachorowski)

Kasia Cichopek zniknie z M jak miłość? Co dalej z Kingą?

Kasia, która w M jak miłość gra od pierwszego sezonu, czyli od ponad 19 lat, nie wyklucza, że jej bohaterka – Kinga Zduńska – pewnego dnia także może odejść w zapomnienie. Producenci swoimi decyzjami często zaskakują nie tylko widzów, ale także samych aktorów, których wątki są wyciszane (jak u Joanny Koroniewskiej), albo, w najgorszych przypadkach, kończą się uśmierceniem postaci (np. Małgorzata Kożuchowska):

Na tę chwilę tak. Ale co wymyślą scenarzyści, to zawsze jest wielki znak zapytania. Serial jest płynny, grany na bieżąco, pisany na bieżąco. Wszystko może się zdarzyć.
M jak miłość, Kamil (Marcin Bosak), Kinga (Katarzyna Cichopek), Anka (Weronika Rosati), Magda (Anna Mucha)
M jak miłość, Kamil (Marcin Bosak), Kinga (Katarzyna Cichopek), Anka (Weronika Rosati), Magda (Anna Mucha)

Ciężko nam wyobrazić sobie sceny w Grabinie czy na ulicy Deszczowej bez Kingi. Kasia Cichopek zdecydowanie zalicza się do czołówki najbardziej lubianych bohaterów i mamy nadzieję, że będzie obecna w obsadzie aż do ostatniego odcinka M jak miłość.

Cała rozmowa z aktorką poniżej.

  • Katarzyna Cichopek - Czar par
  • Kasia Cichopek w pomarańczowej sukience
  • Kasia Cichopek i Marcin Hakiel na planie nowego projektu
  • Kasia Cichopek i Marcin Hakiel - otwarcie kliniki stomatologicznej w Warszawie
  • Kasia Cichopek i Marcin Hakiel na planie Czaru par
  • Marcin Hakiel, Katarzyna Cichopek- Jaka to melodia?
  • Kasia Cichopek na Mazurach
[1/7] Katarzyna Cichopek - Czar par
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także