Okazuje się, że do M jak miłość dołączyła serialowa aktorka, Katarzyna Kwiatkowska. Tajemnica wyszła na jaw dzięki Kasi Cichopek, która na Instagramie podzieliła się z fanami zdjęciem z planu.
Kwiatkowska zagra postać związaną z Arturem Rogowskim, a dokładniej jego siostrę. Okazuje się, że aktorka w serialu nie wystąpi po raz pierwszy. Wcześniej pojawiła się w epizodycznej roli kasjerki banku. Prawdopodobnie scenarzyści nie połączą ze sobą tych dwóch wątków.
Czekacie już na nowe odcinki?