Małgorzata Socha wraca do „BrzydUli”?! Julia Kamińska powiedziała trochę za dużo! [WIDEO]

Julia Kamińska brzydula

Julia Kamińska brzydula

Julia Kamińska o nowym sezonie „BrzydUli”

Julia Kamińska opowiedziała Jastrząb Post o pracy nad nowym sezonem „BrzydUli”. Kogo zobaczymy w kontynuacji hitowego serialu? Małgorzata Socha wróci do swojej kultowej roli?

Plotki o tym, że serial BrzydUla, w którym główną rolę grała Julia Kamińska powróci na antenę, pojawiały się w mediach od dawna. W końcu, po 10 latach, fani serialu mogą odetchnąć-  kolejna odsłona serialu powróci na antenę, a scenariusz właśnie się tworzy! W rozmowie z Jastrząb Post Julia wyjawiła jak się czuje z faktem, że niedługo wróci do roli, która przyniosła jej sławę:

Plotki tego rodzaju były przez cały czas, od czasu kiedy Brzydula zeszła z anteny czyli już parę ładnych lat, a teraz powstają scenariusze, więc myślę, że to jeszcze długi czas zanim zobaczymy przygody bohaterów na ekranie, ale ja trzymam kciuki żeby to było szybko i żeby to było. Pewnie gdybyś mnie zapytała o to tuż po zakończeniu zdjęć do pierwszej serii, to chyba bym nie chciała wrócić.

Jak wyjawiła aktorka, po swojej kultowej roli czuła się zmęczona i potrzebowała przerwy od serialu:

Byłam bardzo zmęczona i wydawało mi się, że powinnam robić w życiu inne rzeczy, ale minęło tyle lat i zrobiłam w życiu tyle ról, może nie aż tak popularnych jak Brzydula, ale czuję, że bardzo się rozwinęłam. Bardzo dużo pracowałam w teatrze, w serialach, w dubbingu więc czuję, że spokojnie mogę wrócić na plan i zaproponować widzom coś ciekawego, tym bardziej, że scenariusz, którego powstanie obserwuje od pewnego czasu i bardzo mnie urzekł. Nie mogę powiedzieć jaki to jest pomysł, ale jest to naprawdę przesympatyczne i sama chciałabym taki serial obejrzeć, myślę, że to jest najlepsza rekomendacja.

Czy w kolejnej części zobaczymy stary skład ekipy na czele z Małgorzatą Sochą, której BrzydUla przyniosła ogromną popularność?

Z tego co ja wiem, to wszyscy bardzo chętnie by wrócili na plan i bardzo liczę na to, że spotkamy się wszyscy w jeszcze większym, jeszcze zacniejszym gronie, byłoby cudownie.

Wy też nie możecie się już doczekać?

Małgorzata Socha o powrocie „BrzydUli”. Już wiemy, czy zagra w kontynuacji serialu

Kultowa „BrzydUla” powraca na ekrany! Prace już ruszyły, ale w serialu zabraknie jednej z głównych postaci! „Nikt do mnie nie zadzwonił!”

Wielki powrót Julii Kamińskiej! Gwiazda „BrzydUli” po raz pierwszy zdradziła, dlaczego porzuciła karierę u szczytu popularności!


Filip Bobek - jak wygląda obecnie?

Filip Bobek - jak wygląda obecnie?

Julia Kamińska w kąpieli

Julia Kamińska w kąpieli

Julia Kamińska na Kubie w bikini

Julia Kamińska na Kubie w bikini

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×