ExclusiveKiedy koniec "BrzydUli 2"? Julia Kamińska i Małgorzata Socha nie pozostawiły wątpliwości

Kiedy koniec "BrzydUli 2"? Julia Kamińska i Małgorzata Socha nie pozostawiły wątpliwości

Julia Kamińska, Małgorzata Socha, BrzydUla
Julia Kamińska, Małgorzata Socha, BrzydUla

15.03.2022 15:00

BrzydUla to jeden z najpopularniejszych polskich seriali obyczajowo-komediowych. Pierwszy odcinek został wyemitowany w 2008 roku przez stację TVN. Fabuła opowiada o tytułowej Uli, która jest inteligentną, pracowitą, ale nieatrakcyjną i niezamożną kobietą. Często jest obiektem żartów wśród znajomych z pracy. Wkrótce przechodzi ogromną przemianę, dzięki czemu zdobywa uznanie wśród otoczenia.

Nagrywanie odcinków pierwszej transzy zakończyło się w 2009 roku, jednak z uwagi na ogromne zainteresowanie, po ponad dekadzie przywrócono serial na antenę TVN 7. Nowe odcinki ukazują historię, gdy Ula i Marek są już 10 lat po ślubie i wychowuję troje dzieci.

Julia Kamińska i Małgorzata Socha o zakończeniu BrzydUli

W główną postać w serialu wciela się Julia Kamińska. Jakiś czas temu aktorka skomentowała zakończenie wątku Mai Hirsch i zasugerowała, że jej koleżanka z planu ma inne zobowiązania zawodowe i sama odeszła z produkcji. Wkrótce okazało się, że wcale tak nie było, o czym poinformowała sama zainteresowana. Więcej na ten temat przeczytacie tutaj.

Już niebawem BrzydUla doczeka się finału. Kamińska w rozmowie z reporterką Jastrząb Post wyjawiła, jak zakończy się serial i nie ukrywa, że cieszy się z tego, że to już koniec:

Widzowie na pewno mogą liczyć na happy end. Ja na pewno liczę na happy end. Z jednej strony to trwało już bardzo długo, więc sporo osób na pewno czeka na zakończenie tej historii, ja jestem jedną z tych osób. Myślę, że będzie może trochę smutno, ale z drugiej strony trochę wesoło, bo może będzie ten happy end.

W dalszej części zdradziła, czy produkcja jeszcze kiedykolwiek powróci na antenę:

Trudno mi powiedzieć, czy to będzie definitywny koniec, ale zżyliśmy się ze sobą bardzo. Cała nasza wspaniała ekipa jest ze sobą zżyta i bardzo dużo przeżyliśmy wspólnie. Na pewno będziemy za sobą tęsknić i na pewno będziemy się spotykać również poza planem.

Małgorzata Socha, która także odgrywa znaczącą rolę w serialu, wyjawiła, na kiedy zaplanowany jest finał. Dała promyk nadziei na to, że scenarzysta nie powiedział jeszcze ostatniego słowa:

Nie wiem, czy sam scenarzysta Piotr Jasek to wie. Wszystko przed nami. Realizacyjnie te odcinki to będzie koniec kwietnia, maj. Już pokazaliśmy, że raz po 12 latach wróciliśmy, więc kto wie, czy po kolejnych 12 znowu nie wrócimy. A tak naprawdę to wszystko zależy od Was.

Chcielibyście, żeby serial BrzydUla za jakiś czas znowu powrócił?

  • Julia Kamińska na finale BrzydUli
  • Małgorzata Socha jako Violetta Kubasińska w serialu Brzydula
  • Małgorzata Socha - Gwiazdy promują serial BrzydUla
  • Julia Kamińska - Gwiazdy promują serial BrzydUla
  • Julia Kamińska i Maja Hirsch na planie BrzydUli
  • BrzydUla 2 - tak wygląda Violetta Kubasińska
  • "BrzydUla" powraca na ekrany
[1/7] Julia Kamińska na finale BrzydUli
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także