ExclusiveJulia Kamińska o związku ze starszym o 11 lat partnerem. Wskazała plusy i minusy relacji ze scenarzystą "BrzydUli"

Julia Kamińska o związku ze starszym o 11 lat partnerem. Wskazała plusy i minusy relacji ze scenarzystą "BrzydUli"

Julia Kamińska
Julia Kamińska
06.10.2021 15:10, aktualizacja: 06.10.2021 16:02

Julia Kamińska od ponad dekady jest ulubienicą widzów. Swoją karierę rozpoczęła w spektakularny sposób, pojawiając się w serialu BrzydUla. W produkcji tej wcieliła się w główną postać Urszuli Cieplak. Okazało się, że rola niezbyt urodziwej asystentki prezesa firmy otworzyła jej drogę do dalszej kariery. Po tym, jak ponad dekadę temu zakończyła się emisja pierwszego sezonu serialu, fani nie mogli się z tym pogodzić. Z utęsknieniem wyczekiwali na jego kontynuację.

W końcu po 10 latach doczekali się nowych odcinków, a aktorzy i cała ekipa ponownie wrócili na plan. Serial przyniósł 33-letniej Julii nie tylko rozpoznawalność, ale też prawdziwą miłość. Od 2013 roku jej życiowym partnerem jest starszy o 11 lat Piotr Jasek, czyli główny scenarzysta BrzydUli.

Julia Kamińska o plusach i minusach pracy z ukochanym

Julia i Piotr od kilku lat nie tylko tworzą zgrany duet w życiu prywatnym, ale spędzają ze sobą mnóstwo czasu na planie BrzydUli. Są jedną z nielicznych par w show-biznesie, które ze względu na pracę są praktycznie nierozłączne.

Julia nie tylko jest główną postacią w serialu, ale aktywnie też pracuje nad scenariuszem. W rozmowie z reporterką Jastrząb Post aktorka opowiedziała o plusach i minusach wspólnej pracy:

Plusy są takie, że wiem szybciej, co się będzie działo. Niestety nie mogę nic zdradzić. Strasznie bym chciała, bo parę rzeczy będzie bardzo ciekawych i niezwykle by mi ulżyło, gdybym mogła o nich porozmawiać, ale nie mogę. A minusy takie, że tej pracy jest bardzo dużo. Ona pojawia się w każdym kontekście. Ale jak się lubi swoją pracę, to wszystko jest ok.

Julia nie ukrywa, że jest ogromną fanką talentu Piotra:

Ja jestem największą fanką talentu Piotra i zawsze tak będzie. Jest najlepszym na świecie scenarzystą i bardzo serdecznie go pozdrawiam.

Jesteście fanami BrzydUli?

Fotografia: AKPA
Fotografia: AKPA
Fotografia: AKPA
Fotografia: AKPA
Julia Kamińska i Piotr Jasek
Julia Kamińska i Piotr Jasek
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także