ExclusiveWielkie zmiany w "Przyjaciółkach"! Małgorzata Socha zapowiedziała rewolucję w serialu [WIDEO]

Wielkie zmiany w "Przyjaciółkach"! Małgorzata Socha zapowiedziała rewolucję w serialu [WIDEO]

Małgorzata Socha Przyjaciółki 13 sezon
Małgorzata Socha Przyjaciółki 13 sezon

17.12.2018 11:14

Nowe odcinki Przyjaciółek już wiosną 2019 roku. Małgorzata Socha o pracy na planie i zmianach w życiu jej bohaterki. Co wydarzy się u Ingi? Jakie niespodzianki przygotowali producenci w 13 sezonie serialu? Zobacz wywiad wideo.

Przyjaciółki, nowe odcinki: Co wydarzy się wiosną 2019?

Serial Przyjaciółki na przestrzeni lat zyskał ogromną popularność widzów widzów. Polski Seks w wielkim mieście co sezon przyciąga przed telewizory kilka milionów obserwatorów, którzy z wypiekami na twarzy śledzą, co nowego u bohaterek odgrywanych przez Małgorzatę Sochę, Anitę Sokołowską, Joannę Liszowską i Agnieszkę Sienkiewicz.

Wiosną 2019 roku Polsat wyemituje 13. sezon Przyjaciółek. Okazuje się, że praca nad nowymi odcinkami dobiega końca, a producenci przygotowali dla widzów sporo rewolucyjnych zmian. O szczegółach opowiedziała Małgorzata Socha w rozmowie z naszą reporterką:

Dużo będzie się działo. Zmiany, nowe wyzwania przed przyjaciółkami, nowe przygody. Inga też się zmieni. Już 3/4 nakręciliśmy. W styczniu jeszcze kończymy zdjęcia, więc za chwilę już też to będzie za nami. Ale cieszę się, że mamy przede wszystkim wiernych widzów i to jest super, że nas wszyscy oglądacie. Ważne jest, że mamy dla kogo robić kolejne sezony i mam nadzieję, że tak zostanie jak najdłużej. Nie dość, że wy się zżyliście z  serialem, to my się też zżyliśmy z serialem, ze sobą, z ekipą. Więc taki mój drugi dom.

Jak Małgosia po tylu latach pracy odnajduje się na planie serialu?

Już tak się stało, że przychodzimy na plan jak do siebie do domu. Przez 6 lat ten sam skład aktorski, ten sam reżyser, te same scenarzystki. Więc przychodzimy jak do siebie. I to jest fajne, bo to daje takie bezpieczeństwo aktorowi. Ale też cały czas mamy nowe wyzwania aktorskie dzięki scenarzystką i dużo się dzieje. To jest bardzo fajne bo się czujemy bezpiecznie. Tak jak wspomniałam – drugi dom, ale taki w którym nie możemy się nudzić.

Czekacie na wiosenną odsłonę Przyjaciółek?

  • Serialowe "Przyjaciółki" rozpoczęły weekend
  • Małgorzata Socha - Magiczna Gwiazdka świętego Mikołaja 2018
  • Małgorzata Socha na świątecznej imprezie we Flamingu
  • Małgorzata Socha z córką Zosią
  • Małgorzata Socha ze świętym Mikołajem
  • Małgorzata Socha w łóżku z Mateuszem Janickim
  • Przyjaciółki, premiera 12 sezonu
  • Przyjaciółki 12.sezon
[1/8] Serialowe "Przyjaciółki" rozpoczęły weekend
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także