ExclusiveMaja Hirsch znika z "BrzydUli"! Julia Kamińska tylko nam zdradziła, dlaczego nie zobaczymy już jednej z głównych bohaterek

Maja Hirsch znika z "BrzydUli"! Julia Kamińska tylko nam zdradziła, dlaczego nie zobaczymy już jednej z głównych bohaterek

Julia Kamińska, Maja Hirsch
Julia Kamińska, Maja Hirsch

26.01.2022 14:00, aktual.: 26.01.2022 21:14

Serial BrzydUla jest jedną z najpopularniejszych produkcji TVN jakie zostały kiedykolwiek wyemitowane. Pierwsza transza cieszyła się ogromną popularnością. Dekadę temu przed telewizorami zasiadały miliony widzów, którzy śledzili miłosne perypetie niezbyt urodziwej Uli Cieplak i bożyszcza kobiet – Marka Dobrzańskiego.

Po licznych namowach producentów zdecydowano się wyemitować drugą serię hitu. Tym razem odcinki premierowo wyświetla TVN7. Bohaterowie żyją w innych realiach, ale cały czas akcja kręci wokół romansów, intryg i domu mody, którego przyszłość wisi na włosku.

Jedną z kluczowych postaci dla BrzydUli odgrywa Maja Hirsch. Aktorka wciela się w chłodną i wyrachowaną Paulę Febo – prezesa firmy i byłą partnerkę Marka. Jej wątek w ostatnim czasie uległ wyciszeniu. Bohaterka Mai wyleciała do rodzinnego Mediolanu, gdzie ukrywa się przed polską prasą, która nie szczędzi gorzkich uwag pod adresem kolekcji rozwodowej przygotowanej przez Febo&Dobrzański. Nie wie jednak, że za czarnym pr-em stoi jej brat, Aleks, z którym jest skłócona.

Maja Hirsch odeszła z BrzydUli. Dlaczego?

Fani zaczęli zastanawiać się kiedy Paula znowu zagości w odcinkach. Niestety nie mamy dla nich dobrych wieści. Julia Kamińska w rozmowie z reporterką Jastrząb Post zdradziła, że Maja Hirsch odeszła z BrzydUli. Powodem rezygnacji z dalszej gry były inne wyzwania zawodowe:

Maja nie pracuje z nami teraz. Miała inne wyzwania i nie ukrywam, że brakuje jej na planie.

Julia ma nadzieję, że będzie im dane jeszcze kiedyś razem zagrać:

Liczę na to, że się z nią spotkam, jeżeli nie na tym, to na jakimś innym planie, bo jestem ogromną fanką jej talentu.

Czy Maję zastąpi inna aktorka?

Nikt jej nie zastąpi, z tego co wiem.

Maja Hirsch ostatnio wzięła udział w programie Przez Atlantyk, o którym więcej przeczytacie tutaj.

Maja Hirsch
Maja Hirsch
Maja Hirsch | fot. AKPA
Maja Hirsch | fot. AKPA
Maja Hirsch
Maja Hirsch
Maja Hirsch - Telekamery 2011
Maja Hirsch - Telekamery 2011
BrzydUla 2 – Maja Hirsch i Mariusz Zaniewski
BrzydUla 2 – Maja Hirsch i Mariusz Zaniewski
BrzydUla 2 – Maja Hirsch i Mariusz Zaniewski
BrzydUla 2 – Maja Hirsch i Mariusz Zaniewski
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także