Szukaj
NAJPOPULARNIEJSZE
Anna Lewandowska wśród najbogatszych Polek. Ile zarobiła i jakie nowe biznesy podbija?
Anna Lewandowska wśród najbogatszych Polek. Ile zarobiła i jakie nowe biznesy podbija?

Anna Lewandowska wśród najbogatszych Polek. Ile zarobiła i jakie nowe biznesy...

Anna Lewandowska wśród najbogatszych Polek. Ile zarobiła i...

Łzy w oczach Grażyny Błęckiej-Kolskiej. Zadedykowała zmarłej córce nagrodę na festiwalu w Gdyni
Łzy w oczach Grażyny Błęckiej-Kolskiej. Zadedykowała zmarłej córce nagrodę na festiwalu w Gdyni

Łzy w oczach Grażyny Błęckiej-Kolskiej. Zadedykowała zmarłej córce nagrodę na festiwalu...

Łzy w oczach Grażyny Błęckiej-Kolskiej. Zadedykowała zmarłej córce...

Anna Mucha przeszła totalną metamorfozę! W nowej fryzurze w życiu jej nie poznacie!
Anna Mucha przeszła totalną metamorfozę! W nowej fryzurze w życiu jej nie poznacie!

Anna Mucha przeszła totalną metamorfozę! W nowej fryzurze w życiu jej...

Anna Mucha przeszła totalną metamorfozę! W nowej fryzurze...

Dziś poniedziałek, 24.09.2018

Kacper Kuszewski na dobre pożegnał się z widzami i obsadą „M jak miłość”. Opowiedział o swojej ostatniej scenie

M jak miłość: Kacper Kuszewski odchodzi. oficjalne oświadczenieKacper Kuszewski o odejściu z M jak miłość

Informacja o odejściu Kacpra KuszewskiegoM jak Miłość była zaskakująca. Po 18 latach, czyli od początku trwania serialu, Marek Mostowiak ma na zawsze zniknąć z ekranów. Fani są zrozpaczeni, produkcja zaskoczona, widzowie rwą włosy z głowy – Kacper wziął wszystkich z zaskoczenia. Aktor zdał sobie sprawę z zamieszania, które wywołał swoją decyzją, bo na Facebooku wystosował długie oświadczenie:

Szanowni Państwo,

a więc przyszedł ten moment. Po osiemnastu latach rozstaję się z serialem „M jak miłość” i postacią Marka Mostowiaka.

To była trudna decyzja i długo do niej dojrzewałem. Byłem przecież związany z serialem od pierwszego dnia zdjęciowego, niemal od początku mojej zawodowej drogi. Miałem tu możliwość grać u boku wspaniałych aktorów, od których uczyłem się aktorskiego rzemiosła, oraz pracować ze wspaniałą ekipą filmową, dzięki której poznałem wszystkie tajniki planu filmowego i pracy przed kamerą

Miałem szczęście być jednym z bohaterów historii, którą pokochała cała Polska. Sukces „M jak miłość” to ewenement na skalę światową, tyle milionów widzów przez wszystkie te lata, rekordy oglądalności i niezmiennie najchętniej oglądany serial w polskiej telewizji. Wiem, że sympatia widzów zostanie ze mną na zawsze.

Jestem za to wszystko losowi bardzo wdzięczny Ale nawet najpiękniejsze historie trzeba kiedyś zakończyć i ruszyć dalej, po nowe doświadczenia. Największa frajda w zawodzie aktora to wcielanie się w coraz to inne postacie, odkrywanie w sobie nowych barw i możliwości i dowiadywanie się w ten sposób czegoś nowego o życiu, o ludziach i o sobie samym. Mam nadzieję, że przede mną jeszcze wiele ciekawych ról i aktorskich wyzwań. I bardzo liczę na to, że będziecie Państwo nadal mi kibicować.

Aktor zdecydował się również na podziękowanie skierowane do fanów klanu Mostowiaków. To właśnie oni przez tyle lat dzielnie mu kibicowali

Bardzo dziękuję wszystkim fanom serialu, wasza sympatia dla Rodziny Mostowiaków była wspaniałą nagrodą za naszą pracę. Dziękuję za wszystkie serdeczne słowa i gesty, za listy, za otwarte serca. Nie martwcie się, Marek nie zniknie tak od razu, po wakacjach jeszcze przez kilka tygodni będzie pojawiał się w Waszych domach. A historia naszej serialowej rodziny będzie toczyć się dalej, pojawią się nowe ciekawe wątki i być może… powrócą jakieś postaci z przeszłości, kto wie?

Na koniec zwrócił się również do Dominiki Kluźniak, z którą zagrał swoją ostatnią scenę w serialu:

Dla mnie zaczął się jednak czas rozstań i pożegnań. Nie uda się o wszystkich napisać za jednym zamachem, więc podzielę to na kilka części. Pierwsze pożegnanie miało miejsce wczoraj. W kuchni Mostowiaków zagrałem moją ostatnią scenę z Dominiką Kluźniak, wspaniałą aktorką i cudowną osobą.

Dominiko, dziękuję Ci z całego serca! Jestem wielkim szczęściarzem, że spotykam na mojej drodze takich ludzi jak ty. Lepszej serialowej żony nie mógłbym sobie wymarzyć. Uwielbiam z Tobą pracować i mam nadzieję, że jeszcze się kiedyś spotkamy przed kamerą lub na scenie.

Na dziś to tyle, ciąg dalszy nastąpi, teraz muszę lecieć. Za chwilę powinienem być na planie, zostało mi jeszcze sporo scen do zagrania. I chyba znów się spóźnię, niestety!
Ech … ))

Będziecie za nim tęsknić?

Kacper Kuszewski znika z „M jak miłość”, ale powraca za to inna gwiazda! W rodzinie Mostowiaków robi się coraz ciekawiej

Cyrk! Nie chcieli wpuścić głównej gwiazdy na plan „M jak miłość”!

Nowa śliczontka w „Na Wspólnej”! Anna Guzik przez przypadek wyjawiła, kto dołączył do obsadyCzy oglądasz „M jak miłość”?

Komentarzy: 4


Gość | 16 czerwca 2018, 13:25

Wyrwałam włosy z głowy.
…..wasze dziennikarstwo jest na dennym poziomie.


Gość | 15 czerwca 2018, 18:48

Z uplywem czasucoraz bardziej widac,ze jest Zydkiem.Nosek mu sie podwja ze hej.


Maxi | 15 czerwca 2018, 14:13

Proszę nie być zlosliwym, każdy ma prawo do wasnych wyborow. Jednak nie wyobrażam sobie serialu bez P. Kuszewskiego. Mogłby się nie upierać i grać dalej. I tak do końca życia kojarzony będzie z Mostowiakiem z „M jak milość”, a w innych rolach też może się realizować


ina | 15 czerwca 2018, 14:03

a,co partner Mu nie pozwala dalej grać „męża”. Może dobrze bo już sie pan Kacper przejadł !


Dodaj komentarz
×