Szukaj

Kacper Kuszewski odchodzi z „M jak miłość”! Wiemy już, co dalej z Markiem Mostowiakiem!

M jak miłość: Kacper Kuszewski odchodzi. Dlaczego?

M jak miłość: Kacper Kuszewski odchodzi. Dlaczego?

Kacper Kuszewski odchodzi z M jak miłość

Kacper Kuszewski odchodzi z M jak Miłość! Aktor zaskoczył twórców serialu informacją o swojej rezygnacji na początku tego tygodnia. Fani nie będą zachwyceni – związany z serialem od 18 lat artysta był jednym z ulubionych bohaterów i bez wątpienia wnosił niesamowity koloryt do serii. Stwierdzenie, że to rola Marka Mostowiaka przyniosła mu popularność nie będzie kłamstwem, jest on również jednym z głównych bohaterów, więc jego nieobecność będzie bardzo odczuwalna dla wszystkich widzów.

O smutnej nowinie poinformował fanów Super Express. Udało im się nawet zapytać aktora czy planuje wrócić do serialu. Jego odpowiedź nie jest zbyt optymistycznie nastawiająca:

Nie da się w sekundzie odpowiedzieć na to pytanie. To duża historia wokół tego – wyjawił tajemniczo.

Możliwe, że jego decyzja jest spowodowana jakimś konfliktem, ale dopóki aktor nie wyda oficjalnego oświadczenia w tej sprawie, trudno będzie cokolwiek powiedzieć. Wiadomo jednak, że odejście Kacpra Kuszewskego z M jak miłość jest już pewne, a ekipa filmowa mimo tego, co twierdzi sam aktor, nie traci nadziei, że jednak zmieni on zdanie:

Przyjęliśmy decyzję Kacpra Kuszewskiego ze zrozumieniem. Jeszcze się nie żegnamy, aktor do połowy lipca pracuje na planie, a Marek Mostowiak tak prędko nie zniknie z ekranów. Mogę zdradzić, że bohater wyjedzie za granicę – powiedziała na łamach Party Karolina Baranowska.

Odejście Kacpra z serialu niekoniecznie musi oznaczać, że Mostowiaków czeka w rodzinie kolejny bolesny pogrzeb. Twórcy nie raz i nie dwa wysyłali swoich bohaterów za granicę, by dać aktorom czas na odetchnięcie od intensywnej pracy na planie i zebranie sił na nowe wyzwania.

Będziecie za nim tęsknić?

M jak Miłość: To będzie powrót dekady! Do serialu po 13 latach pojawi się jedna z największych gwiazd!

Cyrk! Nie chcieli wpuścić głównej gwiazdy na plan „M jak miłość”!

M jak miłość: Widzowie już wiedzą jak Kinga i Piotrek nazwą bliźnięta! Wybrano piękne imiona

Nowa śliczontka w „Na Wspólnej”! Anna Guzik przez przypadek wyjawiła, kto dołączył do obsady


Kacper Kuszewski odchodzi z M jak miłość

Kacper Kuszewski odchodzi z M jak miłość

Kacper Kuszewski odchodzi z M jak miłość

Kacper Kuszewski odchodzi z M jak miłość

Kacper Kuszewski odchodzi z M jak miłość

Kacper Kuszewski odchodzi z M jak miłość

Dodaj komentarz

  • zły fan pisze:

    Przecież w jednym z wywiadów mówi Kacper jasno,że granie w serialu zajmuje mu dosłownie KILKA DNI w miesiącu , bo jest teraz tak dużo aktorów i wątków , że z powodeniem może robić jeszcze coś innego colubi, bo ma na to czas i robi to, gra w teatrze, śpiewa , jeździ po Polsce z reczitalem, sztuką, itd…..
    Napewno, przez te KILKA DNI więcej, rozwinie się i zrobi prawdziwą KARIERĘ … Już to widzę…Zadziera nosa…Czyżby to po jurorowaniu w ‚Twoja twarz brzmi znajomo’ poczuł sie WIELKĄ GWAZDĄ ???? Powiem tak, jak sympatyk serialu M jak Miłość.:
    – A idź sobie chłopie tam skąd przyszedłś, jak ty tak traktraktujesz swoich widzów…Pamiętaj dzięki EMCE się wybiłeś i zaistniałeś na ekranie telewizora, i z powodu opuszczenia EMKI, wylecisz z niego na dobre…Jakie kariery zrobili ci którzy odeszli z EMKI ,bo uważali ,że serial ich ‚ogranicza’ ? Czy słychać cos o nich ? Aż tak poszerzyli swój dorobek aktorski ,że teraz nagle co niektórzy chcą wrócić do serialu, albo nadal grzeją taboret domowy,,. Więc jeśli nie szanujesz widzów i fanów, których już masz, to BILET NA DROGĘ i więcej do serialu NIE WRACAJ !

  • MaxiGość pisze:

    Kacper nie może odejść, bez niego to już nie będzie ten serial, niech tego nie robi widzom, bo się na niego obrażą i już go nie będą lubić.

Komentarze są wyłączone

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×