Szukaj
NAJPOPULARNIEJSZE
Gwiazdy na otwarciu butiku Sugarfree we Wrocławiu: Marcelina Zawadzka, Natalia Siwiec, Paulina Sykut, Edyta Herbuś
Gwiazdy na otwarciu butiku Sugarfree we Wrocławiu: Marcelina Zawadzka, Natalia Siwiec, Paulina Sykut, Edyta Herbuś

Gwiazdy na otwarciu butiku Sugarfree we Wrocławiu: Marcelina Zawadzka, Natalia Siwiec,...

Gwiazdy na otwarciu butiku Sugarfree we Wrocławiu: Marcelina...

Wielkie rozczarowanie w „Top Model 7”. Finalistka spektakularne zmarnowała swoją ogromną szansę i odpadła z programu
Wielkie rozczarowanie w „Top Model 7”. Finalistka spektakularne zmarnowała swoją ogromną szansę i odpadła z programu

Wielkie rozczarowanie w „Top Model 7”. Finalistka spektakularne zmarnowała swoją ogromną...

Wielkie rozczarowanie w „Top Model 7”. Finalistka spektakularne...

Oto zarobki Rafała Trzaskowskiego. Tyle dostanie jako nowy prezydent Warszawy
Oto zarobki Rafała Trzaskowskiego. Tyle dostanie jako nowy prezydent Warszawy

Oto zarobki Rafała Trzaskowskiego. Tyle dostanie jako nowy prezydent Warszawy

Oto zarobki Rafała Trzaskowskiego. Tyle dostanie jako nowy...

Dziś poniedziałek, 22.10.2018

Kacper Kuszewski odchodzi z „M jak miłość”! Wiemy już, co dalej z Markiem Mostowiakiem!

M jak miłość: Kacper Kuszewski odchodzi. Dlaczego?Kacper Kuszewski odchodzi z M jak miłość

Kacper Kuszewski odchodzi z M jak Miłość! Aktor zaskoczył twórców serialu informacją o swojej rezygnacji na początku tego tygodnia. Fani nie będą zachwyceni – związany z serialem od 18 lat artysta był jednym z ulubionych bohaterów i bez wątpienia wnosił niesamowity koloryt do serii. Stwierdzenie, że to rola Marka Mostowiaka przyniosła mu popularność nie będzie kłamstwem, jest on również jednym z głównych bohaterów, więc jego nieobecność będzie bardzo odczuwalna dla wszystkich widzów.

O smutnej nowinie poinformował fanów Super Express. Udało im się nawet zapytać aktora czy planuje wrócić do serialu. Jego odpowiedź nie jest zbyt optymistycznie nastawiająca:

Nie da się w sekundzie odpowiedzieć na to pytanie. To duża historia wokół tego – wyjawił tajemniczo.

Możliwe, że jego decyzja jest spowodowana jakimś konfliktem, ale dopóki aktor nie wyda oficjalnego oświadczenia w tej sprawie, trudno będzie cokolwiek powiedzieć. Wiadomo jednak, że odejście Kacpra Kuszewskego z M jak miłość jest już pewne, a ekipa filmowa mimo tego, co twierdzi sam aktor, nie traci nadziei, że jednak zmieni on zdanie:

Przyjęliśmy decyzję Kacpra Kuszewskiego ze zrozumieniem. Jeszcze się nie żegnamy, aktor do połowy lipca pracuje na planie, a Marek Mostowiak tak prędko nie zniknie z ekranów. Mogę zdradzić, że bohater wyjedzie za granicę – powiedziała na łamach Party Karolina Baranowska.

Odejście Kacpra z serialu niekoniecznie musi oznaczać, że Mostowiaków czeka w rodzinie kolejny bolesny pogrzeb. Twórcy nie raz i nie dwa wysyłali swoich bohaterów za granicę, by dać aktorom czas na odetchnięcie od intensywnej pracy na planie i zebranie sił na nowe wyzwania.

Będziecie za nim tęsknić?

M jak Miłość: To będzie powrót dekady! Do serialu po 13 latach pojawi się jedna z największych gwiazd!

Cyrk! Nie chcieli wpuścić głównej gwiazdy na plan „M jak miłość”!

M jak miłość: Widzowie już wiedzą jak Kinga i Piotrek nazwą bliźnięta! Wybrano piękne imiona

Nowa śliczontka w „Na Wspólnej”! Anna Guzik przez przypadek wyjawiła, kto dołączył do obsadyCzy oglądasz „M jak miłość”?

Komentarzy: 2


zły fan | 14 czerwca 2018, 22:42

Przecież w jednym z wywiadów mówi Kacper jasno,że granie w serialu zajmuje mu dosłownie KILKA DNI w miesiącu , bo jest teraz tak dużo aktorów i wątków , że z powodeniem może robić jeszcze coś innego colubi, bo ma na to czas i robi to, gra w teatrze, śpiewa , jeździ po Polsce z reczitalem, sztuką, itd…..
Napewno, przez te KILKA DNI więcej, rozwinie się i zrobi prawdziwą KARIERĘ … Już to widzę…Zadziera nosa…Czyżby to po jurorowaniu w ‚Twoja twarz brzmi znajomo’ poczuł sie WIELKĄ GWAZDĄ ???? Powiem tak, jak sympatyk serialu M jak Miłość.:
– A idź sobie chłopie tam skąd przyszedłś, jak ty tak traktraktujesz swoich widzów…Pamiętaj dzięki EMCE się wybiłeś i zaistniałeś na ekranie telewizora, i z powodu opuszczenia EMKI, wylecisz z niego na dobre…Jakie kariery zrobili ci którzy odeszli z EMKI ,bo uważali ,że serial ich ‚ogranicza’ ? Czy słychać cos o nich ? Aż tak poszerzyli swój dorobek aktorski ,że teraz nagle co niektórzy chcą wrócić do serialu, albo nadal grzeją taboret domowy,,. Więc jeśli nie szanujesz widzów i fanów, których już masz, to BILET NA DROGĘ i więcej do serialu NIE WRACAJ !


MaxiGość | 14 czerwca 2018, 17:20

Kacper nie może odejść, bez niego to już nie będzie ten serial, niech tego nie robi widzom, bo się na niego obrażą i już go nie będą lubić.


Dodaj komentarz
×