Szukaj

Kacper Kuszewski odchodzi z “M jak miłość”! Wiemy już, co dalej z Markiem Mostowiakiem!

M jak miłość: Kacper Kuszewski odchodzi. Dlaczego?

Kacper Kuszewski odchodzi z M jak miłość

Kacper Kuszewski odchodzi z M jak Miłość! Aktor zaskoczył twórców serialu informacją o swojej rezygnacji na początku tego tygodnia. Fani nie będą zachwyceni – związany z serialem od 18 lat artysta był jednym z ulubionych bohaterów i bez wątpienia wnosił niesamowity koloryt do serii. Stwierdzenie, że to rola Marka Mostowiaka przyniosła mu popularność nie będzie kłamstwem, jest on również jednym z głównych bohaterów, więc jego nieobecność będzie bardzo odczuwalna dla wszystkich widzów.

O smutnej nowinie poinformował fanów Super Express. Udało im się nawet zapytać aktora czy planuje wrócić do serialu. Jego odpowiedź nie jest zbyt optymistycznie nastawiająca:

Nie da się w sekundzie odpowiedzieć na to pytanie. To duża historia wokół tego – wyjawił tajemniczo.

Możliwe, że jego decyzja jest spowodowana jakimś konfliktem, ale dopóki aktor nie wyda oficjalnego oświadczenia w tej sprawie, trudno będzie cokolwiek powiedzieć. Wiadomo jednak, że odejście Kacpra Kuszewskego z M jak miłość jest już pewne, a ekipa filmowa mimo tego, co twierdzi sam aktor, nie traci nadziei, że jednak zmieni on zdanie:

Przyjęliśmy decyzję Kacpra Kuszewskiego ze zrozumieniem. Jeszcze się nie żegnamy, aktor do połowy lipca pracuje na planie, a Marek Mostowiak tak prędko nie zniknie z ekranów. Mogę zdradzić, że bohater wyjedzie za granicę – powiedziała na łamach Party Karolina Baranowska.

Odejście Kacpra z serialu niekoniecznie musi oznaczać, że Mostowiaków czeka w rodzinie kolejny bolesny pogrzeb. Twórcy nie raz i nie dwa wysyłali swoich bohaterów za granicę, by dać aktorom czas na odetchnięcie od intensywnej pracy na planie i zebranie sił na nowe wyzwania.

Będziecie za nim tęsknić?

M jak Miłość: To będzie powrót dekady! Do serialu po 13 latach pojawi się jedna z największych gwiazd!

Cyrk! Nie chcieli wpuścić głównej gwiazdy na plan „M jak miłość”!

M jak miłość: Widzowie już wiedzą jak Kinga i Piotrek nazwą bliźnięta! Wybrano piękne imiona

Nowa śliczontka w „Na Wspólnej”! Anna Guzik przez przypadek wyjawiła, kto dołączył do obsady


Czy oglądasz “M jak miłość”?

×