WOŚP usunęło aukcję na Allegro. Agnieszka Woźniak-Starak nie kryje oburzenia: „Czujecie to?”

Agnieszka Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak

WOŚP 2022. Jurek Owsiak interweniował, by usunięto niezgodną z regulaminem aukcję. Ostatecznie tak się stało. W sprawie wypowiedziała się także Agnieszka Woźniak-Starak. Co przeznaczono do wylicytowania? 

Już 30 stycznia odbędzie się finał 30. edycji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku zebrane pieniądze wesprą dziecięcą okulistykę. Jak dotąd na ten cel zebrano już prawie 27 milionów złotych. Swoją cegiełkę chętnie dokładają także znane osoby, które w celu niesienia pomocy oddają przeróżne unikatowe rzeczy. Przygotowaliśmy osobny artykuł, w którym dowiedziecie się, co w tym roku jest szczególnie licytowane. Zobaczcie tutaj.

WOŚP 2022. Usunięto aukcję. Dlaczego?

Ku zaskoczeniu do akcji włączyli się także myśliwi. Twórcy kanału Vademecum Myśliwego w serwisie YouTube, w imieniu łowców postanowili wystawić aukcję. Zaoferowali polowanie z kołem łowieckim Bór w Zielonej Górze. Nawet osoba niedoświadczona, mogła wziąć udział w krwawej misji. Jak podaje Gazeta Wyborcza kwota, jaką mieli przeznaczyć chętni, przekroczyła 2 tysiące złotych.

Oferta po kilku dniach jednak zniknęła z sieci. Okazało się, że miał na to wpływ Jurek Owsiak, który interweniował w sprawie. Nie od dziś wiadomo, że jest on przeciwny polowaniom. Dodatkowo regulamin Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zabrania promowania przemocy. Do sytuacji odniosła się redakcja Vademecum Myśliwego:

Otrzymaliśmy zgłoszenie od WOŚP, że dana oferta może negatywnie wpływać na wizerunek organizacji charytatywnej, w związku z tym powołując się na zapis w regulaminie organizacji, zobowiązani byliśmy do usunięcia pana oferty z naszego serwisu. Bardzo proszę, aby nie wystawiał pan takiej oferty ponownie – czytamy na stronie zielonogórskiej Gazety Wyborczej.

Agnieszka Woźniak-Starak pogratulowała Owsiakowi

W sprawie wypowiedziała się także Agnieszka Woźniak-Starak, która na aukcję oddała cztery luksusowe torebki. Gwiazda TVN-u, nie mogła uwierzyć w to, co się wydarzyło. Potępiła zachowanie myśliwych oraz pogratulowała Jurkowi Owsiakowi decyzji, którą podjął:

Czujecie to? Myśliwi wystawili na aukcję mordowanie zwierząt, by w ten sposób wspomóc WOŚP… Brawo Jurek!!! – napisała na swoim Instagramie.

Jakie macie zdanie w tej sprawie?


Agnieszka Woźniak-Starak gratuluje Jurkowi Owsiakowi

Agnieszka Woźniak-Starak gratuluje Jurkowi Owsiakowi

Jurek Owsiak - 29. finał WOŚP

Jurek Owsiak - 29. finał WOŚP

scena z: Agnieszka Woźniak-Starak, SK:, , fot. Norbert Nieznanicki/AKPA

scena z: Agnieszka Woźniak-Starak, SK:, , fot. Norbert Nieznanicki/AKPA

Komentarze

 • Gość pisze:

  Wolałabym żeby taka akcja wspierano zwierzęta byłaby to godna i bardzo potrzebna dla zwierzątek które byłyby bardziej wdzięczne niż człowiek.Bo tak ciągle koncentrując się na dzieciach, czy one są aż w takiej potrzebie ? Niektóre nie potrafia powiedzieć dziękuję.Odnosnie Pani Wozniak,te torebki są na pewno ze skory zwierzecej.

  • Gość pisze:

   Ze względu na ciągły brak sprzętu medycznego w szpitalach, to pomoc jest potrzeba nie tylko dla dzieci ale też dla osób starszych. Dzięki WOŚP te szpitale lepiej funkcjonują.

 • iskierka_ pisze:

  Brawo Jurek!

 • Gość pisze:

  Zabójcy… Chętnie bym, apilowala na ich rodziny. Impitenci w ten sposób się dowartościowują. Ohydni mordercy.

 • Gość pisze:

  Brawo Jurek

 • Gość pisze:

  Brawo panie Owsiak. Uważam że oferta morderców zwierząt była ohydna. A może prowokacyjna??

  • Goś pisze:

   Zupełnie słusznie jak można być takim tępakiem żeby na aukcję wystawiać zwierzynę chorzy ludzie ci myśliwi

 • Gość helar pisze:

  Owsiak tez jest myśliwym. Poluje na jeleni.

 • Gość pisze:

  A te torebki, które pani Agnieszka wystawiła na licytację WOŚP nie są skórzane ?
  Pytam bo jeśli są to jest zwyczajną hipokrytką 🤢

 • GośćAAA pisze:

  To chyba była bardziej prowokacja niż chęć pomocy komukolwiek.Bardzo nieetyczne.Wiem ze myśliwi są specyficzna grupa ale taka propozycja?Gdyby chcieli sprzedać te wszystkie swoje kulonosne zabawki do likwidacji to ja bym ich pochwalila.Bardzo głupi pomysł mysliwych.Brawo dla p.Owsiaka.To czujny i dobry czlowiek.Życzę kolejnego sukcesu WOSP.Trzymam kciuki i pozdrawiam

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×