NewsyMajówka 2024. Marianna Schreiber poszła TAK do kościoła i wywołała burzę. Lawina komentarzy

Majówka 2024. Marianna Schreiber poszła TAK do kościoła i wywołała burzę. Lawina komentarzy

Marianna Schreiber zapozowała w kościele
Marianna Schreiber zapozowała w kościele
Źródło zdjęć: © Twitter

03.05.2024 11:48

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Majówka 2024. Marianna Schreiber zamieściła zdjęcie, wykonane w kościele i sprowokowała internautów do licznych reakcji. Uwagę przykuwa również opis fotografii, w którym celebrytka zawarła swoje poglądy.

Marianna Schreiber zadebiutowała w show-biznesie jako uczestniczka programu "Top Model". Co ciekawe, jej mąż Łukasz Schreiber nie wiedział o jej planach. Później Marianna podjęła jeszcze więcej zaskakujących ruchów, w tym zdecydowała się założyć własną partię polityczną czy też spróbować sił we freak fightach.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Całkiem niedawno o celebrytce znów zrobiło się głośno. Wszystko za sprawą rozstania z mężem. Słynna para na razie pozostaje w stanie separacji. Marianna, podobnie jak wiele innych gwiazd, spędza majówkę na wyjeździe, co relacjonuje w sieci.

Marianna Schreiber zapozowała wewnątrz kościoła

3 maja influencerka zamieściła na Twitterze/X zdjęcie, wykonane wewnątrz świątyni – Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej w Zakopanem. W opisie materiału wyłożyła swoje poglądy na postrzeganie historycznej roli Kościoła katolickiego:

3 maja jest jedną z najważniejszych dat w historii Polski, ale pamiętając o tych chwalebnych chwilach naszego dziedzictwa – nie możemy zapomnieć o doniosłej roli Kościoła katolickiego w kształtowaniu się naszej tożsamości narodowej. Można mieć różny stosunek do religii jako takiej, ale uważam, że trzeba mieć szacunek do tego wszystkiego, co robił Kościół i co robili księża, by w ciężkich czasach jednoczyć naród.
Marianna Schreiber zapozowała w kościele
Marianna Schreiber zapozowała w kościele© Instagram

Internauci reagują na nowe zdjęcie i wpis Marianny Schreiber

Pod wpisem część internautów pozwoliła sobie skomentować góralski strój, jaki wybrała Marianna. Dla niektórych był on zbyt śmiały. Jeszcze inni uznali, że Schreiber, która nie pochodzi z Podhala, nie powinna chodzić ubrana w ten sposób.

"Prawdziwa góralka by nie poszła w takim stroju do kościoła", "No nie mogło się odbyć bez zdjęcia w kościele, i ten strój – nie jest pani góralką", "Przepraszam Pani Marianno, ale czy tym strojem nie zawłaszcza pani kultury góralskiej, sama nie będąc góralką?", "Zaraz chyba guzik się..." – brzmiały niektóre komentarze.

Jeszcze inni użytkownicy Twittera/X nie zgodzili się ze Schreiber w kwestii oceny roli Kościoła. Przypomnieli, że hierarchowie nie byli entuzjastami konstytucji: "Rola Kościoła w walce Konstytucją 3 Maja – caryca Katarzyna cieszyła się z niej" czy "Kościół sprzeciwiaj się Konstytucji 3 Maja w tamtym okresie. Miło mi, że mogłem być pomocny".

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także