Wirtualna Polska

Co gwiazdy oddały na WOŚP 2022? Oto 11 najpopularniejszych aukcji. Polacy ostro licytują rzeczy od Tuska, Hasselhoffa, Lewandowskiego i innych

Co gwiazdy oddały na WOŚP 2022? Oto 11 najpopularniejszych aukcji. Polacy ostro licytują rzeczy od Tuska, Hasselhoffa, Lewandowskiego i innych

Gwiazdy wspierają WOŚP

1 z 2

WOŚP 2022. Co gwiazdy oddały na aukcje? Jakie licytacje są najpopularniejsze? Zobacz rzeczy od Donalda Tuska, Roberta Lewandowskiego, Magdy Gessler i innych.

Wirtualna Polska

Trwa 30. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku fundacja zbiera na sprzęt do diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci. Na stronie WOŚP czytamy:

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Jednymi z najczęstszych powodów, dla których dzieci trafiają do specjalistów z zakresu okulistyki, są – poza pogorszeniem ostrości wzroku – jaskra, zaćma, różnego rodzaju urazy, anomalie rozwojowe i nowotwory. Wiele tych schorzeń wymaga wykonania zabiegów operacyjnych – w 2019 roku przeprowadzono ich blisko 650, z czego najwięcej, ponad 25%, stanowiły operacje guzów. Specjaliści uwagę zwracają również na krótkowzroczność wśród dzieci i młodzieży, która w coraz większej liczbie krajów przybiera charakter epidemiczny, co ma bezpośredni związek z nadmiernym korzystaniem z urządzeń elektronicznych.

W tym roku WOŚP została wsparta przez plejadę gwiazd. Niektórzy z nich oddali na aukcję przedmioty. Inni zaproponowali np. spotkanie lub kolację. Przedstawiamy wam listę najciekawszych aukcji. Wśród nich są m.in. przedmioty podarowane WOŚP przez Donalda TuskaRoberta Lewandowskiego Magdę Gessler.

WOŚP 2022: Nergal i zaproszenie na koncert

Nergal zaoferował zaproszenie na koncert i backstage Behemotha. Aktualna cena tej aukcji to ponad 800 złotych. Więcej szczegółów TUTAJ.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

WOŚP 2022: Piotr Żyła i Maskotka Mistrzostw Świata 2021

Piotr Żyła też włączył się do akcji. Zaproponował, by fani kupili maskotkę Mistrzostw Świata 2021. Oczywiście, z jego podpisem. Aktualna cena to 860 złotych. Licytacja ma miejsce TUTAJ.

WOŚP 2022: Magda Gessler i jej suknia

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Magda Gessler oddała na aukcję autorską suknię z Balu Fundacji TVN w 2016 roku. W opisie produktu napisano:

Sukienka, według autorskiego projektu Pani Magdy, została wykonana przez projektantkę Agę Pou specjalnie na Bal Fundacji TVN w 2016 roku. Ma rozmiar 42, na wzrost 176 cm. Uszyta jest z jedwabiu od Dolce&Gabbana (z dodatkami jedwabnego aksamitu) i ozdobiona kryształkami Svarowskiego.

Wirtualna Polska

Aktualnie cena sukni uplasowała się na poziomie blisko 2500 złotych. Możecie ją licytować TUTAJ.

WOŚP 2022: Karol Okrasa i wykwintna kolacja

Lidl Polska zaoferował kolację dla dwojga. I to nie byle jaką, bo przygotowaną Karola Okrasę i podaną w jego restauracji. Jej aktualna cena to ponad 3 tysiące złotych. Szczegóły TUTAJ.

WOŚP 2022: Joanna Kołaczkowska i Szymon Majewski i ich mowa ślubna

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Joanna Kołaczowska Szymon Majewski zobowiązali się do wygłoszenia mowy ślubnej w wybranym przez zwycięzcę aukcji terminie. Jak czytamy w jej opisie:

Któż mógłby przekazać taką niezwykłą usługę na aukcję, jak nie twórcy podcastu 'Mówi się'. W końcu co, jak co, ale mówienie wychodzi Im jak mało komu! Deklarują, że będą ładnie wyglądać, bardzo porządnie i będą świetnie przygotowani, a mowa będzie skrojona na miarę, bo zostanie stworzona po przeprowadzeniu wywiadu wśród Waszych najbliższych. Ta mowa z pewnością zagwarantuje wspólną przyszłość Nowożeńców do końca świata i jeden dzień dłużej!

Wirtualna Polska

Cena mowy ślubnej dobiła do blisko 5 tysięcy złotych. Wy również możecie spróbować swoich sił w licytacji. Zobaczycie ją pod TYM adresem.

WOŚP 2022: Robert Lewandowski i koszulka Ligi Mistrzów UEFA

Robert Lewandowski zaangażował się w akcję po raz kolejny. Tym razem zaoferował koszulkę z finałowego meczu Ligi Mistrzów UEFA 2020. Zwycięzca otrzyma ją wraz z autografem piłkarza. Bieżąca cena koszulki to ponad 5 tysięcy złotych. Jeśli chcecie podbić stawkę, to kliknijcie w TEN link.

1 z 2


Komentarze

  • GośćKiniu pisze:

    Tusk powinien dać na licytacje mundur dziadka z wermachtu

  • Gość pisze:

    Taki live kaźdy daje ile moźe zdrowie do 100 marny 1mln$ a na hulajnoge sam sie skusze ha ha po co zamiatac jak można się bawić jak min4ster sprawiedliwośći z źoną na smyczy cała kamienica potwierdzi nawet juź są niewyraźne fotki ha ha byle unia amerykany i opel się dołozyli zawsze bezrobocie będzie o 1 mniejsze i to tyle

Najczęściej czytane dziś

Wirtualna Polska

Może Cię zainteresować

×