NewsyMonika Miller była bita i poniżana. Przygnębiające szczegóły

Monika Miller była bita i poniżana. Przygnębiające szczegóły

Monika Miller była bita i prześladowana
Monika Miller była bita i prześladowana
Źródło zdjęć: © AKPA
12.04.2024 07:42, aktualizacja: 04.05.2024 11:29

Monika Miller opowiedziała o tym, jakie piekło zgotowali jej ludzie. Była obrażana i bita. "Mój dziadek był wtedy premierem" – zdradziła.

Oto #TopWP. Przypominamy najlepsze materiały ostatnich miesięcy.

Monika Miller jest wnuczką byłego premiera Leszka Millera. 29-latka prężnie rozwija się jako aktorka i modelka. Pomaga jej w tym oryginalny wizerunek, w tym misternie wytatuowane ciało. Na co dzień gwiazdę wspiera jej partner – Pavlo Moskalenko, pochodzący z Ukrainy producent muzyczny.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Monika Miller była bita i prześladowana

Wnuczka byłego lidera Sojuszu Lewicy Demokratycznej udzieliła wywiadu magazynowi "Viva!". Wróciła w nim myślami do czasów dzieciństwa. Była wtedy prześladowana przez rówieśników ze szkolnych korytarzy i wiele razy musiała się bić.

Mój dziadek był wtedy premierem. Pewnie niektóre słyszały w domu jakieś niepochlebne komentarze na jego temat i przenosiły to na mnie. Strasznie ciężko mi było, kiedy jakiś dziennikarz ujawnił adres i nazwę szkoły, do której chodziłam – powiedziała Monika.

Miller chodziła wówczas do prywatnej szkoły europejskiej, gdzie po prostu się nad nią znęcano. Szczególnie dała się jej we znaki grupa chłopców.

Mówili, że "mam ry*** jak świnia", że nikt mnie nigdy nie pokocha. Jednemu chłopakowi dałam w twarz tak mocno, że się przewrócił i wybił sobie dwa zęby. On mi powiedział: "Twoja matka cię nie kocha, a ojciec tylko w nocy"… – przywołała konkretne sytuacje.

Monika Miller próbowała znaleźć wsparcie

Wnuczka polityka opowiedziała o problemach rodzicom, którzy interweniowali u dyrekcji szkoły. Niemniej jednak rodzina nie zdecydowała się przenieść jej do innej placówki. "Wiele razy próbowałam sobie złamać nogę, żeby nie iść do szkoły" – ujawniła Monika, dodając, że nawet prosiła koleżanki, by skakały po niej w tym celu.

W walce o dobrostan psychiczny Monika sięgnęła w końcu po pomoc terapeutki. Na regularne zajęcia zaczęła uczęszczać w wieku 14 lat.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także