NewsyMonika Miller zmieniła poglądy? Mówi, co połączyło ją z chłopakiem

Monika Miller zmieniła poglądy? Mówi, co połączyło ją z chłopakiem

Monika Miller opowiedziała o swoim związku
Monika Miller opowiedziała o swoim związku
Źródło zdjęć: © KAPIF
10.04.2024 18:42, aktualizacja: 10.04.2024 22:39

Monika Miller w nowym wywiadzie opowiedziała o swoim partnerze, ujawniając, co ich połączyło. Tego się nie spodziewaliśmy! Padły słowa o tym, że oboje są "tradycjonalistami".

Monika Miller jest wnuczką byłego premiera i lidera Sojuszu Lewicy Demokratycznej, Leszka Millera. Młoda kobieta świetnie odnalazła się w show-biznesie. Wszystko za sprawą barwnego wizerunku, w tym pokaźnej liczby tatuaży.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Monika Miller i jej życie prywatne

Na początku 2023 roku Miller pokazała w mediach społecznościowych nowego partnera. Jest nim pochodzący z Ukrainy Pavlo – model i muzyk. Mężczyzna zdążył już poznać jej dziadka. W rozmowie z Jastrząb Post Monika zdradziła, jak Pavlo dogaduje się z Leszkiem. "Mamy tutaj troszkę problem, bo mój partner bardzo przeżywa to, jak mój dziadek się do niego przyzwyczaja. Czasami są takie problemy, że mój dziadek użyje innego imienia, powie do niego nie po imieniu, mój partner zwraca uwagę na wszystkie szczegóły" – opowiedziała o drobnych potknięciach polityka.

Monika Miller wraz ze swoim partnerem
Monika Miller wraz ze swoim partnerem© KAPIF | KAPIF.pl

Co połączyło Monikę Miller i jej partnera?

Więcej o związku Monika opowiedziała w rozmowie z magazynem "Viva!". Zdradziła, że połączyły ich m.in.... tradycyjne wartości. Co dokładnie oznacza dla niej ten termin? "Kobieta pozwala mężczyźnie być głową rodziny, on bardziej skupia się na zarabianiu, ona tworzy dom i atmosferę. Ślub tradycyjnie w cerkwi, koniecznie biała suknia" – zaczęła, dodając, że równie ważne jest dla niej posiadanie dzieci.

To akurat dość zaskakujące, gdyż jeszcze kilka miesięcy Miller zdradziła powiedziała Pomponikowi, że jej światopogląd jest bliski lewicy. Mówiła o swoim poparciu dla liberalizacji prawa aborcyjnego oraz o tym, że Polsce potrzeba więcej tolerancji.

Źródło artykułu:JastrzabPost.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także