Thomas Markle wraca do gry! Ojciec publicznie ostrzega Meghan. „To pierwszy raz, kiedy rozmawiam o tych sprawach”

Thomas Markle atakuje Meghan Markle

Thomas Markle atakuje Meghan Markle

Thomas Markle, ojciec Meghan Markle, udzielił godzinnego wywiadu rzeki, w którym opowiedział o relacji z córką i nie tylko. Nadawca ujawnił fragmenty nagrania. Będzie gorąco.

Meghan Markle na szklanym ekranie debiutowała w 2002 roku w serialu Szpital miejski. Już wtedy przejawiała talent aktorski, który dostrzegli producenci filmu Zupełnie jak miłość. Zagrała w nim w 2005 roku. Do 2010 roku pojawiała się epizodycznie w takich produkcjach jak m.in. CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, czy 90210. Największą popularność przyniosła jej rola w serialu W garniturach, gdzie wcieliła się w postać Rachel Zane. Pracę na planie łączyła z blogowaniem oraz aktywnością w mediach społecznościowych. Po tym, jak dołączyła do rodziny królewskiej, zrezygnowała z tych aktywności.

W 2020 roku Meghan i Harry zrezygnowali z reprezentowania interesów monarchini oraz pozostałych członków rodu Windsorów. Niedługo po tym wyprowadzili się do Stanów Zjednoczonych. 4 czerwca na świat przyszła ich córeczka, Lilibet Diana, która już od pierwszych dni życia jest ich oczkiem w głowie.

Thomas Markle publicznie szantażuje Meghan Markle

Thomas Markle od 2018 roku nie ma kontaktu z Meghan. Wszystko przez fakt, że kilka dni przed ślubem córki skontaktował się z paparazzi. Wyszło na jaw, że umyślnie pozował do zdjęć fotoreporterów podczas mierzenia smokingu. Ustawką był też moment, gdy pojawił się w kawiarni i skupiał się na lekturze książki o Wielkiej Brytanii.

Itv udostępniła na swoim profilu 40-sekundową zapowiedź wywiadu z Thomasem, w którym można usłyszeć kilka jego wypowiedzi. Mężczyzna zdradził, że po raz ostatni kontaktował się z córką przed jej ślubem:

Nie rozmawiałem z nią od dwóch dni przed ślubem.

Córka nie poinformowała go o tym, że jest w ciąży oraz że jej córeczka przyszła na świat. 76-latek zdradził skąd zatem powziął informację o narodzinach Lilibet:

Żadnych telefonów, właśnie usłyszałem to w radiu.

Thomas nie ukrywa, że smuci go konflikt z córką, ponieważ nie będzie mógł spotkać się z wnuczką:

Będę bardzo rozczarowany, że nie mogę trzymać mojej wnuczki.

W dalszej części swojej wypowiedzi błagał córkę o wybaczenie za to, co zrobił w przeszłości, nazywając spotkanie z paparazzi głupim błędem. Widzowie mogli odnieść wrażenie, że mężczyźnie naprawdę zależy na tym, aby pogodzić się z Meghan, jednak są to tylko pozory. Thomas zaszantażował córkę, że jeśli ta nie pozwoli mu się spotkać z Lilibet, to on ujawni mroczne sekrety z jej przeszłości:

Chcesz prać brudy? To pierwszy raz, kiedy rozmawiam o tych sprawach.

Na razie nie wiadomo, kiedy zostanie wyemitowany cały wywiad, jednak już teraz możemy przepuszczać, że rozpęta on prawdziwą wojnę między Thomasem a Meghan.


Thomas Markle: My Story

Thomas Markle: My Story

Thomas Markle: My Story

Thomas Markle: My Story

Thomas Markle – ojciec Meghan

Thomas Markle – ojciec Meghan

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×