Skromny pogrzeb wnuka Daniela Olbrychskiego. Poruszające pożegnanie w sieci

Daniel Olbrychski i jego wnuk Kuba

Daniel Olbrychski i jego wnuk Kuba

Daniel Olbrychski i jego rodzina pożegnali Jakuba Olbrychskiego. O szczegółach uroczystości poinformowała żona aktora, Krystyna Demska-Olbrychska.

Daniel Olbrychski i jego rodzina niedawno przeżyli ogromną stratę. Jego wnuk, Jakub w połowie marca wyszedł z domu i zaginął. Niestety skończyło się to tragicznie. Został znaleziony martwy w lesie niedaleko Warszawy. W ubiegły wtorek obył się jego pogrzeb. Szczegóły zdradziła żona aktora, Krystyna Demska-Olbrychska.

Pogrzeb Jakuba Oblrychskiego

Tragiczną wiadomość o śmierci Jakuba przekazał jego brat, o rok od niego młodszy Antoni Olbrychski.

Mój brat, Kuba, nie żyje – napisał na Facebooku.

Piszę tutaj, ponieważ mieliśmy dużo wspólnych znajomych, a wolałbym uniknąć w najbliższym czasie dziesiątek pojedynczych pytań.

Śmierć Jakuba złamała serce nie tylko jego brata, który całe życie niósł za niego odpowiedzialność, gdy ten zmagał się ze śmiertelną chorobą. Głęboko przeżył tragiczne odejście także Daniel Olbrychski, dla którego obaj wnukowie byli bardzo ważni.

Sprawą zajęła się prokuratura. Nie odkryto udziału osób trzecich, więc rodzina mogła pochować Jakuba. O szczegółach pogrzebu, w poruszającym wpisie, poinformowała na Facebooku Krystyna Demska-Olbrychska.

We wtorek pożegnaliśmy Kubę. W maleńkim gronie najbliższych mu ludzi. Dziękujemy przyjaciołom, znajomym i setkom życzliwych ludzi, którzy w tych koszmarnie bolesnych dniach wysyłali nam serdeczne słowa. Teraz tylko trzeba próbować nauczyć się żyć bez Jego obecności… – napisała.

 

Skromna uroczystość w gronie najbliższych mogła być podyktowana szalejącą pandemią koronawirusa. Nie mniej jednak wnuk Daniela Olbrychskiego już spoczywa w pokoju.

Jak nie psychozy, to depresja, apatia, rozkojarzenie. Relacje mieliśmy trudne, ciężko było się dogadać, ale zawsze w końcu udawało się znaleźć jakąś nić porozumienia. Mam nadzieję, że chociaż teraz ten rozgorączkowany umysł uwolnił się od strachu i odpoczywa – mówił wcześniej o cierpieniach starszego brata, Antoni Olbrychski.

Pod wpisem pojawiły się kondolencje dla rodziny.


Daniel Olbrychski z synem

Daniel Olbrychski z synem

Daniel Olbrychski z synem i wnukami

Daniel Olbrychski z synem i wnukami

Daniel Olbrychski z synem i wnukami

Daniel Olbrychski z synem i wnukami

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×