Piotr Żyła w ekstremalnej sytuacji – to naprawdę niebezpieczne i mogło się źle skończyć. A on się jeszcze tym chwali! [WIDEO]

Piotr Żyła

Piotr Żyła

Piotr Żyła opublikował nowe nagranie na Instagramie. Pokazał zdarzenie, które mogło się źle skończyć. W komentarzach poruszenie.

Piotr Żyła jest utytułowanym skoczkiem narciarskim. Na swoim koncie zapisał sporo osiągnięć. Jest m.in. zdobywcą sześciu medali mistrzostw świata – złotego i brązowego w konkursach indywidualnych oraz złotego i trzech brązowych w konkursach drużynowych. Sportowiec chętnie wypowiada się na temat sportu. Swoją pracę traktuje bardzo poważnie.

W programie Kuby Wojewódzkiego zdradził, że w minionym sezonie bardzo ciężko pracował. Zadbał nie tylko o swoją kondycję, ale przede wszystkim psychikę. Pomagał mu w tym osiołek:

Osiołek jest twoim lustrzanym odbiciem. Jak na niego patrzysz, to on dostosowuje się mentalnie do ciebie. Później patrzysz na niego i jak się zestresujesz to on cię w ogóle nie słucha. A chodzi o to, żeby słuchał.

Piotr Żyła pokazał groźne nagranie z kuchni. Co na nim widać?

Żyła stara się być w stałym kontakcie z fanami. Prowadzi konto w social mediach, gdzie co jakiś czas udostępnia nowe treści. Niedawno po raz pierwszy pochwalił się swoją partnerką, Marceliną Ziętek. Pokazał zdjęcie z wesela, na którym byli gośćmi. Ona pozowała w eleganckiej sukni, on w granatowej marynarce i jasnych spodniach. Internauci ruszyli z komplementami.

Tym razem Piotr Żyła pokazał się w ekstremalnej sytuacji. Opublikował wideo, na którym ostrzy nóż. Następnie jednym cięciem podzielił arbuza na dwa kawałki. Niewiele brakowałoby, a mogłoby stać się coś złego. Na szczęście skoczek był bardzo ostrożny. W podpisie zażartował z sytuacji:

Prawie jak karate. Tylko na ostro. Ale z taką ostrzałką to tylko na ostro.

Internauci nie przeszli obok wpisu obojętnie. W komentarzach piszą, co w ich ocenie zrobił źle, a także doceniają żart Piotra Żyły:

 • Ja to bym Piter po ostrzeniu przetarł noża, żeby opiłków w arbuzie nie było.
 • Strach się ciebie bać…. Świetne jest to nagranie.
 • Pioter pochwal sie co bierzesz też chce mieć taki uśmiech codziennie.

Trzeba przyznać, że skoczkowi poczucia humoru nie brakuje.


Piotr Żyła w kuchni

Piotr Żyła w kuchni

Piotr Żyła w kuchni

Piotr Żyła w kuchni

Piotr Żyła w kuchni

Piotr Żyła w kuchni

Komentarze

 • Gość pisze:

  Dobrze, że nie tylko ja tak sądzę, już ten jego rechot zdradza wszystko.

 • Gość pisze:

  on ma IQ mrówki albo gorzej. To jest nieprawdopodobny dureń

 • Viki pisze:

  On jest tak głupi,tak pierdzieli ,ta jego nowa dziewczyna też jest taka durna czy co?? Justyna dobrze że go olałaś jesteś za powazna do niego.To jest coś ten filmik durny jak osioł … Osioł nad osłami .

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×