Błąd ekipy remontowej w „Nasz nowy dom”! Mało brakowało, a remont okazałby się katastrofą

Nasz nowy dom

Nasz nowy dom

Nasz nowy dom. Błąd ekipy remontowej spowodował, że na planie zrobiło się bardzo nerwowo. Jak ostatecznie zakończyła się metamorfoza domu pani Marianny?

Katarzyna Dowbor od lat jest twarzą programu  Nasz nowy dom i jego prowadzącą. Format zmienia życie wielu osób, bardzo szybko podbił serca widzów i już od lat gości na antenie Polsatu. Początki programu jak się okazuje nie były łatwe, ani dla Dowbor, ani dla jej ekipy. Zresztą jego kulisy i historie uczestników do dziś niejednokrotnie wzbudzają spore poruszenie. Tak jak 10. odcinek 18. sezonu. Mało brakowało, a dom pani Marianny z i jej córki Agnieszki z Kłudna, nie zostałby sfinalizowany.

Nasz nowy dom: błąd ekipy remontowej

Odcinek opowiadający o losie pani Marianny i jej córki Agnieszki, cierpiącej na czterokończynowe porażenie mózgowe, był bardzo poruszający. Dzielna kobieta i jej zmagania z życiem wzruszyły widzów. Kobiety były dosłownie uwięzione w skrajnie niedostosowanym do ich potrzeb i możliwości mieszkaniu.

Pani Marianna ze względu na swój wiek i choroby, nie była w stanie podnosić córki ani przenosić jej na wózek, a sam ich dom był w opłakanym stanie. Wówczas pojawiła się ekipa Nasz nowy dom.

Emocje wzbudził nie tylko los mamy i córki, ale tez sam remont. W pewnym momencie na planie zrobiło się nerwowo, kiedy okazało się, że źle zostały położone kafle w łazience. Płytki zostały policzone w pionie, natomiast ułożono je w poziomie. W efekcie zabrakło ich w samym środku prac.

Trochę nam się zagęściła atmosfera – skomentowała sytuację architektka Marta Kołdej.

Nie znalazł się odpowiedzialny za błąd, jednak ekipa w sklepie w Radomiu znalazła brakujące kafle, dokupiła je i mogła dokończyć remont.

Ten odcinek na długo pozostanie w naszej pamięci.
Dziekujemy, że byliście razem z nami.
Bez Was nic z tego nie byłoby możliwe.

Na szczęście finalnie wszystko się udało i widzowie mogli podziwiać efekty metamorfozy domu.

To było pięć dni cięzkiej pracy. NAPRAWDĘ ciężkiej!
Ale dla uśmiechu pani Marianny było warto.
A Wam jak się podoba?

Oglądacie Nasz nowy dom?


Nasz nowy dom - 10. odcinek 18. sezonu

Nasz nowy dom - 10. odcinek 18. sezonu

Nasz nowy dom - 10. odcinek 18. sezonu

Nasz nowy dom - 10. odcinek 18. sezonu

Katarzyna Dowbor - Nasz nowy dom

Katarzyna Dowbor - Nasz nowy dom

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×